2733
2739

من ی حسن خیلی خوب داره که منطقیه ینی اگ حرفی ک میزنم با منطقش جور دربیاد تحت هرشرایطی قبول میکنه بزرگترین عیبش وابستگی به مادرش

قد170وزن هدف۶۸کیلو وزن اولیه۸۴کیلو بعداز دوهفته فعلا۸۲کیلو من میتونم😎😎 قراره هرماه بعداز وزن کشی وزن جدیدم رو ثبت کنم  شمایی ک امضامو میبینی اگر نکته ای داری ب درد لاغری بخوره مرسی میشم برام بگی

رل میشه بگیم؟؟

نورای عزیزم نور چشمم خوشگلم دختر نازم مامانی دلش میخواد توو پیشش باشی از کوچولوییم اونوقتا ک خاله بازی میکردم همیشه دختر داشتم ب اسم نورا عزیز دل مامان توو با دل پاکت دعا کن زودتر بابایی بیاد توو زندگی مامان تا توو زود زود زود بیاایی پیشمون خیلی دلتنگتم عزیزکم❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

با اجازه اسی میشه یه سری به تاپیک من هم بزنید دانشجوئم به کار نیاز دارم

https://www.ninisite.com/discussion/topic/6776606/دوستانی-که-آنلاین-خرید-میکنن-میشه-کمکم-کنید?postId=197222728

یه صلوات نذر همه آرزوهایی که منتظر برآورده شدنن 🌱🥀🌷🌹🌱 مذهبی نیستم اما معتقدم خدا تو وجود هممون نشسته و ما بهش میگیم وجدان......دینم انسانیت......همه ما فرزندان حواییم.....دل هم و نشکنیم..... یه عضو کوچیک از حامیان معصومترین مخلوقات خدا🐾🐶🐷🐰🐹😻🐾 
2728

بهترین مهربون 

بدترین جوگیر

سعی کردند ما را دفن کنند ، غافل از آنکه ما بذر بودیم . 🌾🌾🌾مشکل مردم ما نفهمیدن نیست ترس از فهمیدنه . شک ندارم روزی میرسه که بی پروا حرف میزنیم و تعلیق نمیشیم . 

وای من  جاریم متنفریم از مادر دوستی شوهرامون دیگه بریدیم هر چی میشه لنگه بچه لوس ۳ساله میگن مامانمون 😕😕

خدایا   😍 فقط خودمو، خودت خبر داریم چیکاراااا کردی برام😘پس شکرت .....واقعا شکرت !!😇

شوهر که ندارم 😁

اما دوست پسرم خوبی: مهربون دلسوز دست پیدا بازار و خوش اخلاقی

بدی : کمی خشک 

میخواد بگه مغرورم 😐💨⁦👩‍🦯⁩

چقدر سختـ استـ همرنگـ جماعتـ⁦👥ــ شدنـ ، وقتی کهـ جماعتـ خودش از هزار رنگ است ...                                                                  حلال تون نمی کنم اگه توی تاپیکای عکس و دعوا تکم نکنید😁😌🥺
2738
حسن زیاد داره بزرگترینش صبرش عیب فقط یدونه داره لجبازو یک دنده

دقیقا همسر منم همینه

قضیه مشکوکه😅😅😅

لطفا یه صلوات برای سلامتی پدرومادرم میفرستین❤🌹روزای خوب منتظرتن،برای رسیدن بهشون تلاش کن/ شهروند سابق جزیره نامکاندا | 

بهترینش اینه که با تمام وجودش خودمو خانواده امو دوس داره و مثل خانواده خودش میدونه کم نمیزاره برام 

بدترین که تحملش سخت باشه هیچی نداره ایرادایی یه نم ریز که بامزه ام هس خخخخخ

خدایااااا فقط خودت   نه بنده های بی خودت 

همه اخلاقاش خوبه مخصوصا اینکه خیلی منعطف و عاقل و کاریه و مهربون 

ولی گاهی خیلی رک میشه مثلا میگه این نمیاد بهت و کلا کم حرف زیاد عشقشو بروز نمیده

عکس پروفایل عکس فندق مامانش                                  دوست  دارم امید زندگی  مادر                                               کاربری قبلیم نمی دونم چرا تعلیق شد !
2706