2737
2739

از کلاس‌ سن 12 سالگی‌به بعد همیشه جلو بابام با پیرهن و شلوار و روسری بودم بعنی مامانم همش میگفت جلو بابات لباس‌درست بپوش منم همیشه ی خدا جلو بابام محجبه ی محجبه بودم (ولی خواهر بزرگم جلو بابام با با تاپ و شلوار هست مامانم خیلی بهش گیر نمیده)

بعضی وقتا آسی میشدم ولی  میدونستم اگه رعایت نکنم خدا میدونه که چی‌میشد 

13 سالم که شد مامانم بهم گفت دیگه جلو بابات پیرن نپوش یا تونیک یا مانتو بپوش‌منم گفتم چشم 

تا الان که داره چند سالللل میگذره من همش جلو بابام با تونیک و شلوار و روسری 

امروز میخواستم وضو بگیرم بابام رفته بود داخل سرویس بهداشتی منم گفتم تا بابام نیومده من مانتوم رو در بیارم (زیره مانتوم تاپ استین دار بود)وضوم رو بگیرم ، وضو گرفتم داشتم صورتم رو خشک میکردم وایساد بهم گفته که لباس درست بپوش منم فوری‌مانتوم رو تنم کردم ، ولی خیلی گریم گرفت که من الان چهار‌ ساله با لباس درست جلو بابام هستم ، حتی از 13 سالگی به بعد پیرهن جلوش‌ نپوشیدم ولی امروز‌ فکر کرد من همیشه اینجوریم

یعنی‌من جلو بابا بزرگم راحت ترم تا بابام

دختری که یه روز سنگه و یه روز شیشه😓ولی ترجیح میده بیشتر سنگ باشه چون شیشه بودن روحشو خراب میکنه ولی سنگ بودن اونو خنثی و خالی میکنه😕 ️دختری که عاشق خداست❤‍دختری که دو سال شکست ولی باز تونست بلند بشه😒تویی که امضام رو میخونی یه نصیحت بهت میکنم"تلاشی برای بستن دهن مردم نکن"🤐همین که خدا بدونه کی هستی و چی هستی کافیه😍

چرا فقط تو خار داری؟

GO HARD OR GO HOME💥💥💥 CAUSE I AM WHATEVER U SAY I AM...IF I WASN'T, THEN WHY WOULD I SAY I AM?? 🧟‍♀️  But I got smarter, I got harder in the nick of time😈☻...Honey I rose up from the dead, I do it all the time😈☻....I'll hold you when things go wrong💞...I'll be with you from dusk 'til dawn💞.........Devil for Devil 😈 Kind for Kind 🤗 It's my attitude 😎 Please don't mind ☻✌🏻.......رفیق شفیق هرکول پوآرو و دشمن هستینگز خنگ ساده لوح 😒👹........There are many things not called poison which can kill a man - Hercule Poirot...   "کاربری که تعلیقش کردی نوشته ی آگاتا کریستی☻" ......  تو فقط دلت بخواد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش بامن❤❤ آهای خوشگل عاشق•••آهای عمر دقایق•••آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid, I have loved you for a thousand years...I'll love you for a thousand more...ای چراغ هربهانه از تو روشن، از تو روشن❤❤❤❤ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

مگه ممکنه😳😳😳

مانتو اخه😑

🏴با آل علی هر که در افتاد وَر افتاد🏴یا حیدر کرار زند نقش به زودی بر پرچمِ سبزِ عربستانِ سقوطی🤩✌ ما برای بااااورهایمان جان میدهیم و به مرگ لبخند میزنیم ✌🤩 شما چی؟؟😉

به حرف مادرت گوش نده، و کم کم تغییر ایجاد کن

انقدری که ترقوه ؛ رگ ؛ ته ریش ؛ سینه ؛ باسن ؛             چال لپ ؛ گودی کمر ؛                                               و بقیه پستی بلندی های بدنمون طرفدار داره،            عقاید و اخلاق و خط فکریمون طرفدار نداره!                  توعصر حاضر حتما باید یه چیزیت زده باشه بیرون       یارفته باشه تو                                                        تاشایسته بشی 
2740

برو با ی روانشناس صخبت کن

والا فکرهای بدی کردم

کاربر قدیمی ام،                                                  خدا لعنت کنه کسایی رو ک باعث شدند نی نی یار منو تعلیق کنه                                               آه  ای دریغ و حسرت  😔😭
2706