2733
2739
عنوان

موندم خونواده چجوری محرم هم هستن😏😏😏😏

| مشاهده متن کامل بحث + 4060 بازدید | 177 پست
همه تاپیکا ک در مورد خونوادته🥺🥺

همه ی دعاهامم اینه که خدایا بعنی میشه بچه اینا نباشم

دختری که یه روز سنگه و یه روز شیشه😓ولی ترجیح میده بیشتر سنگ باشه چون شیشه بودن روحشو خراب میکنه ولی سنگ بودن اونو خنثی و خالی میکنه😕 ️دختری که عاشق خداست❤‍دختری که دو سال شکست ولی باز تونست بلند بشه😒تویی که امضام رو میخونی یه نصیحت بهت میکنم"تلاشی برای بستن دهن مردم نکن"🤐همین که خدا بدونه کی هستی و چی هستی کافیه😍
گرمت نمیشه اذیت نیستیگ

بعضی وقتااره ولی‌بیشتر جلو کولرم تابستونا 

دختری که یه روز سنگه و یه روز شیشه😓ولی ترجیح میده بیشتر سنگ باشه چون شیشه بودن روحشو خراب میکنه ولی سنگ بودن اونو خنثی و خالی میکنه😕 ️دختری که عاشق خداست❤‍دختری که دو سال شکست ولی باز تونست بلند بشه😒تویی که امضام رو میخونی یه نصیحت بهت میکنم"تلاشی برای بستن دهن مردم نکن"🤐همین که خدا بدونه کی هستی و چی هستی کافیه😍
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزممم منم شک کردم فک میکنم بچه اونا نیستی

نمیدونم به خدا خودمم خیلی شک میکنم 

تورو خدا دعا کن بچشون نباشم ، چون هیچ حسی بهشون ندارم ،  باهیچ کدومشو ن راحت نیستم ، خیلی‌اذیت میشم

2731
نمیدونم به خدا خودمم خیلی شک میکنم  تورو خدا دعا کن بچشون نباشم ، چون هیچ حسی بهشون ندارم ،&nb ...

ای جان چشم عزیزمم 🥺🥺❤️انشالا به زودی به نتیجه برسی ک خیالت راحت شه

ارامش دنیا توبغل تو خلاصه میشه:)💍❤
خوب پس همون که گفتم راحت لباس بپوش بعد گفت مراعات کن بگو چرا ایجی مراعات نمیکنه از من بزرگتره یا خود ...

باورت میشه جرعت پرسیدن ندارم ، هرکار ‌‌‌میکنم نمیتونم باهاشون راحت باشم حتی در حد گفتن این جمله

و۱۰۰ البته یاد خارشوهرم افتادم با دامن و روسری و لباس استین دار میگردن تو خونه

اره منم خواهرشوهرم اینجوریه یه پیرهن بلند(تازیر پاش یعنی جوری که بخواد حیاط بره باید جمش کنه.یا دامنو بولیز میپوشه توخونه😐اونوقت من جلو پدرو برادرشوهرم خیلی راحتم😐نمیدونم کار درستو کی میکنه😬

اره منم خواهرشوهرم اینجوریه یه پیرهن بلند(تازیر پاش یعنی جوری که بخواد حیاط بره باید جمش کنه.یا دامن ...

جاتون عوض شده😁

#ایران_زمین.       "نخستین گام برای از میان برداشتن یک ملت، پاک کردن حافظه آن است. باید کتاب‌هایش را، فرهنگش را و تاریخش را از بین برد. بعد کسی را گمارد که کتاب‌های تازه‌ای بنویسد، فرهنگ تازه‌ای جعل کند و تاریخ تازه‌ای بسازد...”.ملت هارا از تاریخشان دور نگه دارید در این صورت راحت کنترل میشوند. تاریکاندیشان می‌خواهند زنان را درسیاهینگه دارند ؛آن‌ها ازروشنشدن ذهن زن می‌ترسند؛چون می‌دانند زن بداند، به کودکش هم یاد خواهد داد ... *من خود اندوهگین نیستم اندوه عالمم، سرزمینی در سینه ام گریه میکند*هیچ کدامتان جرات نداشتیدهمرنگ جماعت نشوید !برای گذراندن یک روز،چقدر زوال روح لازم داشتید،  چقدر دروغ، دولا راست شدن ،دستمال به دستی ،زبان ریزی و نوکر مآبی ! -ویرجینیا وولف
2740
الان همسایه ما دوتا بچه پسر و دختر اورده که خواهر و برادر هم نیستن اینقدر باهم خوبن من تا دپ روز پیش ...

الهی 

واقعا خیلی شیرینه سرپرستی قبول کردن دوتا بچه

با فنجانی چای هم میتوان مست شد! اگر اویی که باید باشد، باشد💜
الهی  واقعا خیلی شیرینه سرپرستی قبول کردن دوتا بچه

اره کار خیلی خوبی هست 

این ها رو ببینی متوجه نمیشی بچه خودشون نیست الان ماه 6 ساله همسایه هستیم و قبلا هم شناختی داشتیم کم و بیش ولی اصلا نمیدونستیم تا اینکه دو روز پیش از دادگاه امده بودن پرس جو کنن درباره شون ما متوجه شدیم 

هر بچه ای منو میبینه میگه خوشبحال بچه تون چقدر مامان مهربونی داره   ولی نمیدونن من بچه ندارم  کاش خدا نگام میکرد من باردار میشدم و صاحب یه فرزند سالم و زیبا خدایا امیدم به تو هست خودت دستمو بگیر
اره کار خیلی خوبی هست  این ها رو ببینی متوجه نمیشی بچه خودشون نیست الان ماه 6 ساله همسایه هستی ...

😍♥️ امیدوارم در آینده سربلند کنن پدر و مادرشونو

با فنجانی چای هم میتوان مست شد! اگر اویی که باید باشد، باشد💜