2733
2739

توروخدا😭😭😭😭😭😭😭

شاید ذاتتون حف باشه دعاهاتون مستجاب بشه یه مشکلی دارم که تموم زندگیمه کل ایندم به اون بنده با اون مشکل نمیتونم دیگه زندگی کنم حملات عصبی بهم وارد میشه توروخدا برام صلوات بفرستین یدونه هم که شده لطفا بهم بگین اینجا رو پربازدید کنین بقیه هم دعام کنن ثواب داره بخدا من دیوونه میشم میرم بعد..،،😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

مرسی لطفا لططفا دعام کنید خودم اینقد زجه زدم مسی نشنیده منو شاید خدا صداتونو بشنوه دلتون پاکه ذاتتون حقه😭😭😭🌹🌹🌹🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ایشالا حال دلت  هر چه زودتر خوب بشه 🤲🏾🤲🏾

نویسنده ها عشق را بزک کرده اند، زشت و زیبا کرده اند،به ان صورت داده اند. هوگو میگوید:بسیاری ادم ها اگر عشق را در داستان ها نخوانده بودند هرگز عاشق نمی شدند./ کاش میشد جایی در پس کوچه های این شهرِشلوغ تورا یافت…مثلا یک عصر دلنشنینِ بهاری، درکافه ای مشرف به رودخانه،هنگام خوردن قهوه ای تلخ چشم در چشم شویم../ یاالله احلامنا بین یدیک.. فحققنا   
2740
خدا خیرتون بده😭

دورت‌ بگردم عزیزم ناراحت نباش بعد از نماز صبح نجوا کن خدا صداتو میشنوه منم برات ۱۰۰ تا امن یجیب میخونم زیبا❤

اللّهُم صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم