2737
2739
عنوان

شیطونی بیش ازاندازه پسر۲۲ماهه

101 بازدید | 17 پست

سلام دوستان تروخدا اگه کسی بچش اینجوریه راهنماییم‌کنه پسرم ۲ماهشه اززوانی که بدنیا اومدن ارامش برام نزاشته ازنوزادیاش که دائم درحال گریه بود الانم تو این سن هیجا نمی تونم از دستش برم دائم راه میره یکجانمیشینه دوس داره همه چیزو دست بزنه به هیچ عنوان دستتونمی گیره فضای بیرون روحیم داغون شده ازدستش بعدچندسال اوندم مسافرت اصلا یکجانمشینه برای فذا یکی میبینه شروع میکنه به جیغ سروصداکه به هدفش برسه خونه هیچکی نمی تونم مهمونی برم کل خونه طرفوبهم میزیزه کالای خطرناک میکنه دائم باهمسرم بحثم میشه به خاطرش طوری شدع واقعاتا سره کوچه نمی تونم ازدستش برم تروخدا به نظرتون بزرگتربشه خوب میشه خیلی خستم الان که اینارو می نویسم اشکم دراومده تموم بدنم ازدستش دردمی کنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

مث دختر منه.....دختر من همه اینا به اضافه حرف نزدنش هم...

بیش فعاله دخترم😔پنج سالشه منم مث تو امید به بهتر شدنش تو سن بالاتر داشتم...ولی همش پوچ‌شد...اصلا بهتر نشد‌..بدترم میشه روز به روز...

من هرگز از رحمت خدای مهربانم ناامید نمیشم.خداجانم اونی که الان این امضارو میخونه،به همه آرزوهاش برسون💜تا اینجا اومدی اگه دوست داشتی بهم بگو برات صلوات بفرستم

داداش منم اینجوری بود 😂😂😂 الان بهتر شده اما بازم شیطونه😂

برام ی صلوات می‌فرستین🌸 تو این دنیا برا خودتون هدف داشته باشین😘 وقت بزارید برا خودتون 💗دنبال رویاهاتون برید 😍 یادتون باشه زندگی شماست و نیاز نیست در مقابلش به کسی جوابگو باشید 🌸 تو اولین و آخرین ناجی زندگی خودت هستی همیشه باعث افتخار خودت باش 💗 امیدوارم همیشه رو لباتون خنده باشه😍

حرفم میزنه کاش پسرمنم یخورده شیطنت داشت ولی حرفم میزد البته پسرمنم جدیدا دم دراورده و لجبازی میکنه باهام مثل وابستگی ب لباس درحدی که حموم بره گریه میکنه ونمیذاره حمومش کنم 

یا ببرم.بیرون فقط ب پلاک و ارم سایپا ایناش نگ اه میکنه من از دست حرف نزدنش خسته. شدم دوسال ونه ماهشه

2740
شما دخترتون را بردید بازی درمانی ؟ میگن خیلی تاثیر داره 

آره بردم...هیچ‌ تأثیری نداشت....فقط پول میگیرن...الان خودش اروم تر و حرف گوش کن تر از قبل شده...بدون هیچ دارویی‌.‌چون اصلا دارو هم فایده نداشت که بهش دادم....‌‌یه قرصی بود که ضربان قلبشو کم میکرد...یه چن وقت دادم بعد ذیگه ترسیدم

من هرگز از رحمت خدای مهربانم ناامید نمیشم.خداجانم اونی که الان این امضارو میخونه،به همه آرزوهاش برسون💜تا اینجا اومدی اگه دوست داشتی بهم بگو برات صلوات بفرستم

پسرتون  تو اوج لجبازیه نباید وقتی یه کاری انجام میده زیاد جلوش حرص بخوری و دعوا کنید  باید با بازی و حواس پرتی سرش را گرم کنی  حرص خوردن بیش از حد شما باعث میشه بچه ها حریص تر بشند   

💖عشقم خانواده ام💖
آره بردم...هیچ‌ تأثیری نداشت....فقط پول میگیرن...الان خودش اروم تر و حرف گوش کن تر از قبل شده...بدون ...

خداروشکر که بهتر شده  دارو زیاد فایده نداره   ولی خوب به مرور که خودمون خونسرد باشیم و سربه سرشون نزاریم اونا هم بهتر میشن   بچه ها فقط با بازی و اینجور چیزا آرامش پیدا کنند    بعدا  کلاس  شنا بفرستش  باشگاه رزمی هم خیلی تاثیر داره 

💖عشقم خانواده ام💖
خداروشکر که بهتر شده  دارو زیاد فایده نداره   ولی خوب به مرور که خودمون خونسرد باشیم و سرب ...

ممنون عزیزم....آره ..فقط وقتی خودم آروم تر شدم اونم بهتر شد...من خودم شدید افسرده بودم...

مث دختر منه.....دختر من همه اینا به اضافه حرف نزدنش هم... بیش فعاله دخترم😔پنج سالشه منم مث تو امید ...

تست دادین بیش فعاله؟نه پسرمن هم زود راه افتاد هم نسبت به هم سناش زود حرف اومد خیلی حرف میزنه کاملا همه چیزو میگه 

تست دادین بیش فعاله؟نه پسرمن هم زود راه افتاد هم نسبت به هم سناش زود حرف اومد خیلی حرف میزنه کاملا ه ...

آره دکتر بردم...خب خداراشکر که حرف میزنه

2706