2733
2739
عنوان

نمیدونم اصالتم کجاس😂🤦🏻‍♀️

276 بازدید | 36 پست

من مشهد بدنیا اومدم 

2 سال بعد بخاطر کار بابام رفتیم عسلويه 

10 سال بعدش اومدیم تهران که پیش فامیلای مادریم باشیم 

الان کل فامیلای بابام مشهدن 

ولی بابام متولد اهوازه چون قبلا اونجا زندگی میکردن 

مامانمم با اینکه از 1 سالگی تهران بزرگ شده ولی متولد عراقه چون اونجا زندگی میکردن 

البته بابای باباش اهوازی بودن بخاطر کار رفتن عراق 

یعنی عرب اصیل محسوب نمیشن 

حالا من به همه میگم اصالتا مال مشهدم درسته؟ 

میترسم بگم مامانم اینا عربن خوششون نیاد :(

چی بگم درست تره بنظرتون؟ 

خداوندا شبم را روز گردان...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

چه جالب

الان تو میتونی به چند زبان و لهجه مسلط باشی😁

من لبخندت رو میبینم، نه به هم ریختگی دندون هات رو. ناراحتیتو‌ میبینم، نه خط اخمت رو. نفس کشیدنت کنار خودم رو میبینم، نه قوز دماغت رو. انگشت های زیبات رو میبینم، نه خشکی دستات رو. من خوبیات رو جوری میپرستم که ویژگی های پایین ترت جایی تو قلبم ندارن. جوری دوستت دارم که هیچکس تاحالا نداشته.-نایلی ///// دوسدارم‌ نگات کنم ، تا که بیحال بشم / دل بدم به خنده هات ، سپر بلات بشم / تو حصار بغلت زندگی به کاممه / همه چیت مال منه سندش به ناممه   دیووووونه
2740

مال کجای عراقه مامانت؟

تنهاجایی که دردودل میکنم نی نی سایته این اخرین خطمه لطفا نی نی یارجان هیچوقت منو نترکون فقط بهم اخطار بده من خیلی دلم شکسته تنهادلخوشیمو ازم نگیر😔😔

بنظرم همونجایی که خودت بدنیا اومدی و بزرگ شدی باید در نظر گرفته بشه....

من لبخندت رو میبینم، نه به هم ریختگی دندون هات رو. ناراحتیتو‌ میبینم، نه خط اخمت رو. نفس کشیدنت کنار خودم رو میبینم، نه قوز دماغت رو. انگشت های زیبات رو میبینم، نه خشکی دستات رو. من خوبیات رو جوری میپرستم که ویژگی های پایین ترت جایی تو قلبم ندارن. جوری دوستت دارم که هیچکس تاحالا نداشته.-نایلی ///// دوسدارم‌ نگات کنم ، تا که بیحال بشم / دل بدم به خنده هات ، سپر بلات بشم / تو حصار بغلت زندگی به کاممه / همه چیت مال منه سندش به ناممه   دیووووونه

تو عربی خیلیم خوبه

دیگه نمی خوام تعلیق شم atefe1998من اگر کافربی دین خرابم به توچه من اگر مست می شرب شرابم به توچه تو اگر مستعد نوحه آهی چه به من؟ من اگر عاشق سنتور ربابم به توچه تو اگر غرق نمازی چه کسی گفت چرا من گر وقت نمازغرق خوابم به توچه تو اگر لایق الطاف خدایی خوش باش من گر مستحق خشم عتابم به توچه دنیا گرچه سراب به گفتار شما من جد طالب کهنه سرابم به توچه🖤
2706