2733
2734
عنوان

نمیدونم اصالتم کجاس😂🤦🏻‍♀️

| مشاهده متن کامل بحث + 278 بازدید | 36 پست

خخخخخ منم مثل شما ام خیلییی پیچیده

گاهي اوقات فقط منتظري منتظر خاك شدن دوست عزیزم برای دعوا اینجا جمع نشدیم اگر با من موافق نیسنی ریپلای کن منطقی دلیلتو بگو،نیازی ب دعوا و خشونت نیست اگر هم از من بدت میاد بهم بگو خیلی محترمانه از تاپیکت برم بیرون.انسانیت خودمون را زیر سوال نبریم حتی در فضای مجازی!!!!!! حال دلم خوب نیست خدایا یا معجزه کن یا راحتم کن.....دارم توی گناه دست و پا میزنم نجاتم بده😔😔😔عاقبت روزی خواهم رفت از دنیایی که بیهوده مرا به آن بسته اند.....خدایا من دشمنت نبودم که منو به اینجا رسوندی ولی ازت میخوام دشمنمم به اینجایی ک من رسیدم نرسونی...میدونی خیلی سخته خیلیی سخت....من دلم تنگه واسه یک دلخوشی کوچیک.....دادگاه پر از عاشق‌هاییه که گفته بودنمارو بعد از مرگ هم کنار هم دفن کنید!!💔حرفات همشون یادم رفته ، جز اونجا که گفتی: حتی اگه تو بخوای بری "من نمیزارم"🖤 همه برای رسیدن به عشقشون روز شمار میکنن من برای رسیدن روز مرگم.....و این تلخ نیست درد عشق است.....‌این که هنوز زنده ام و نفس میکشم فقط بخاطر اینکه طاقت دیدن اشکهای مادرمو ندارم پس خدایا لطفا مواظب تنها دلیل زندگیم باش🙃
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

من تهران یدنیااومدم درس خوندم ازدواج کردم بچه دار شدم، اما پدر ومادرم و همسرم واقوامم همه کرمانشاهی وبه زبان کوردی حرف میزنن خودمم که عاشق اونجام جون میدم که اونجا باشم. من کجاییم؟؟ 

و... تو را چقدر دوست دارم عاشقانه تا پای جان🌹💕
من تمام عمرم تهران زندگی کردم ولی شهرستان بدنیا اومدم و تهران بزرگ شدم. حالا میشم تهرانی ؟؟؟🤔

مگه افغانیا میان ایران زندگیوزادو ولد میکنن میشن ایرانی؟؟

حکم شمام یجورایی مثه هموناس

تنهاجایی که دردودل میکنم نی نی سایته این اخرین خطمه لطفا نی نی یارجان هیچوقت منو نترکون فقط بهم اخطار بده من خیلی دلم شکسته تنهادلخوشیمو ازم نگیر😔😔
اابته چون متولد مشهدی . مشهدی حساب میشی دیگه اصالتتم ایرانیه فرقی نداره کجا باشه دیگه همون مشهدو بگو ...

مرسییییی آره همینو میگم 

منظورم به کیس ازدواجه چون خیلی از خانواده ها اگه بهشون بگیم عرب فک میکنن ازون عربای واقعییم😂

خداوندا شبم را روز گردان...
من تمام عمرم تهران زندگی کردم ولی شهرستان بدنیا اومدم و تهران بزرگ شدم. حالا میشم تهرانی ؟؟؟🤔

اصطلاحا میگن زاده فالان شهر و بزرگ شده تهران حالا اصالتا کجایی هستیو نمیدونم 😌

خخخ 

ما چند تا فامیل داریم میشه گفت رگ چند کشور رو دارن 

مادر مادربزرگم ترک ترکیه بوده 

پدر مادربزرگم ایرانی_روس بوده 

بچشون که دنیا میاد یعنی خواهر مادربزرگم با یه مردی ازدواج میکنه آلمانی _انگلیسی هست 

حالا بچه هاشون ۵ رگ رو دارن😆

.
مرسییییی آره همینو میگم  منظورم به کیس ازدواجه چون خیلی از خانواده ها اگه بهشون بگیم عرب فک می ...

دلشونم بخواد عرب باشی . اگر کیس ازدواح داشتی که انقدر نژاد پرست باشه و انقدر به اصالت و اینا گیره همون اول کار خداوکیلی ردش کن ی عمر خودتو راحت کن 

مگه افغانیا میان ایران زندگیوزادو ولد میکنن میشن ایرانی؟؟ حکم شمام یجورایی مثه هموناس

خب فرهنگشون کاملا ایرانیه شاید فقط یکم لهجه داشته باشن 

خانواده مادرمو میگم

توی خواستگاری هم وقتی میپرسن اصالتتون کجاست بیشتر برای فرهنگ و آداب و رسومه

خداوندا شبم را روز گردان...