2737
2739
عنوان

دلم شکست از مادرم توقع نداشتم

| مشاهده متن کامل بحث + 908 بازدید | 73 پست
واسه من حل شدنی نیست و لاینحله چون تو اقوام ما به دختر به چشم کلفت نگاه میکنن منم دیگه عادت کردم و ک ...

آخزش باید حرف بشنویم

مثل گلوله به قصد کُشت، آمدی زدی رفتی بی آنکه سر بچرخانی ببینی شاید هنوز جان داشته باشد شکار 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم امشب شدیدا دلم از مامانم گرفت حالم اصلا داغونه خیلی نابودم..

چرا عزیزم؟میتونی بگی؟

مثل گلوله به قصد کُشت، آمدی زدی رفتی بی آنکه سر بچرخانی ببینی شاید هنوز جان داشته باشد شکار 
2728
من اینقد از ای حرفا شنیدم  توجهی نکن عزیزم اون لحظه یچیزی میگن  من 22 سالمه بابام از 16 ...

چی بگم والا همیشه مثل کلفتم آخرم طعنه میزنن همش

منم هیچ وقت مادرم نمی بخشم اینقدر به من ظلم میکنه هر خواستگاری میاد قبول نمیکنن بعد یکسره میگه ترشیده امشب دگه واقعا گریه کردم هر وقت ازدواج کنم دگه سال به سال به دیدنش نمیام .لطفا دعا کنید زود ازدواج کنم 

2740
آره بخدا یه چیزی بهت میگم شاید باورت نشه ولی امشب مامانم داشت از داداشم بخاطر اینکه رفتنه حموم تشکر ...

چون پسرا کمتر از دخترا به بهداشت اهمیت میدن

منم هیچ وقت مادرم نمی بخشم اینقدر به من ظلم میکنه هر خواستگاری میاد قبول نمیکنن بعد یکسره میگه ترشید ...

الهی بگردم منم اگر ازدواج کنم کلا قطع رابطه میکنم😔

داداشم اصلا حموم نمیره جوری که بوی گندش خونمون رو برمیداره مامانم ازش تشکر می‌کنه که زیادتر بره حموم

برعکسه به خدا باید کف پای ما دخترا رو ببوسن البته قصد توهین ندارم

واقعا چرااااا این حرف رو بهت زده خودش ناراحت نمیشه این حرفارو میزنه

نه ناراحت نمیشه دلم از حرفاش شکسته . ای خدا به داد منم برس برام دعا کن بخدا الان دارم گریه میکنم 

2706