2737
2734
عنوان

دلم شکست از مادرم توقع نداشتم

| مشاهده متن کامل بحث + 908 بازدید | 73 پست
اوووووووف بیخیال بابا اگه بگم منم دقیق مثل توام باور میکنی منم همسنتم و بجز دیالوگ‌های مربوط به ازدو ...

مامان من برای همه چی من میگه

مثل گلوله به قصد کُشت، آمدی زدی رفتی بی آنکه سر بچرخانی ببینی شاید هنوز جان داشته باشد شکار 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اعتماد بنفس اصلا ندارم جلوی آیینه نمیرم اصلا خودمو دوست ندارم مدام حسرت میخورم

حسرت چی؟؟توکه سنی نداری که بخوای حسرت بخوری....هنوزخیلی مراحل داری که بایدبگذرونی اگه مراحلت به درستی طی نشدن اونموقع بشین حسرت بخور

توروخدا رفتی حرم منم دعا کن خوشبحالت. میشه یه چ8بپرسم؟ قیمت خونه تومشهد چحوریه تقریبا اطلاع داری

چشم حتما انشاا... که به هر چی میخوای برسی نزدیک حرم میخوای آپارتمان ۶۰۰.۷۰۰ 

مثل گلوله به قصد کُشت، آمدی زدی رفتی بی آنکه سر بچرخانی ببینی شاید هنوز جان داشته باشد شکار 
2731
یعنی چی من میگه یعنی از تو میخواد همه ی کارا رو بکنی

کار خونه 

آشپزیم میگه باید خدا تو شکر کنی من برات غذا درست میکنم 

بیرونم نمیزاره برم بد دله یکم 

حسرت چی؟؟توکه سنی نداری که بخوای حسرت بخوری....هنوزخیلی مراحل داری که بایدبگذرونی اگه مراحلت به درست ...

نمیدونم بخدا فعلا که داره عمرمو خاک میکنه

منم دوتا داداش کوچیکتر از خودم دارم و همه به من به  چشم کوزت و حمال نگاه میکنن حتی داداش کوچیک ...

انشاا... که مشکلاتمون حل بشه من که وضعم داغون تر از این حرفاست یکی دو سال قبل که به خودکشی و فرارم فکر میکردم ولی الان فهمیدم خودکشی و فرار راه اشتباهیه

بابام خیلی حساسه همیشه باید غذا و چایییش آماده باشه 

من بابام خیلی حساس نیست ولی خوب طوریه که به خاطر همین دعوا های مامانم میره بیرون با دوستاش

2740
نمیدونم بخدا فعلا که داره عمرمو خاک میکنه

ببین دیگه فهمیدی مادرت چجوریه سریع جوش میاره.....سعی کن تمام کارایی که میگه حتی اگه شده کارخودت بمونه انجامش بده تا این حرفارونزنه...توهم فراموش میکنی وقتی طولانی مدت نشنوی

من از ۱۴ سالگی دارم میشنوم

دیگه عادت کردم از بس گفت موندی تو خونه

تیکر رسیدن ب آرزومه صلوات میفرستین..🥺❤به آرزوم نرسیدم خدا جونم واقعا چرا من ب خواستم نمیرسه ۵ ساله التماست میکنم .... هوای همرو داری جز من باشه دیگه هیچی ازت نمیخوام شاید دوسم نداری شاید میخوای باهات قطع ارتباط کنم باشه ..... اما قبلش واسه هرچی دادیو ندادی شکر🙂😞
به مادرت بگو مگه من کشته مرده ی شوهرم که بخوام بخاطرش زندگیمو عوض کنم

میگم اگر میخوان برای اون چیزا بیان الهی نیان

2706