2410
2553
عنوان

دلم شکست از مادرم توقع نداشتم

907 بازدید | 73 پست

من اومدم رو تختم دراز بکشم به مامانم گفتم که فردا میرم خونه خاله سه شنبه ها شوهر خالم نیست خادمه حرمه قرار بود با دخترخالم بریم یکم خرید اینم بگم من اصلا تنها نمیرم بیرون یعنی توی این سن ۱۸ .۱۹ تا حالا نشده تنها برم بیرون با مامانمم کم میرم مامانم میگه اگر زیاد بری بیرون میگن دخترشونو به نمایش میزارن مردم 

حالا اصل مطلب اینه که مامانم گفت خونه رو مرتب کن منم چون سایت بالا نمی اومد که نتایج امتحانات و کارنامه رو ببینم عصبانی بودم و گفتم برچی به خواهرم نمیگی من الان کار دارم مادرجان تا اومدم برم ظرفارو بشورم گفت به خاطر همین اخلاق... که کسی راضی نمیشه بگیرتت کسی نمیاد خواستگاریت نمیخواد کار کنی من بچه بابام نیستم بزارم فردا بری بیرون منم عادت دارم آدمی نیستم که زیاد برم بیرون ولی واقعا از اون حرفش دلم شکست😔💔 چون بعضیا زود ازدواج میکنن فکر میکنه منم باید این کار رو بکنم وقتی مادر آدم برا بچش میگه از غریبه چه انتظاریه

مثل گلوله به قصد کُشت، آمدی زدی رفتی بی آنکه سر بچرخانی ببینی شاید هنوز جان داشته باشد شکار 

ای وااااای

حق داری واقعا خیلی بد حرفی زده😔😔😔

وزن اولیه ۶۸.۸۰۰ ، ماهی دو کیلو کاهش با رعایت و کم خوری و کالری شماری (بدون ورزش)، وزن فعلی بعد از ۷ ماه ، ۵۴.۴۰۰    تو زندگی اگه درست موندن و به موقع رفتن رو یاد بگیری همیشه محترمی 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
به دل نگیر عصبانی بوده یه چیزی گفته

قبلاً غیر مستقیم میگفت امشب مستقیم و واضح گفت

مثل گلوله به قصد کُشت، آمدی زدی رفتی بی آنکه سر بچرخانی ببینی شاید هنوز جان داشته باشد شکار 

دست گذاشته رو حساسیتت

به خودش گفتن قبلا تو دلش مونده امروزم خرجش کرد

دنیا گذرگاهه گذرگاهی که کوتاهه   فقططططط و فقططططط خود خداااااا هوای آدمو داشته باشه   خدا جونم میدونی چقدر دوستت دارم فقط و فقطم خودتو دارم   با تمام وجودم دوستت دارم مرسی هوامو داری عشقم  
2714
دست گذاشته رو حساسیتت به خودش گفتن قبلا تو دلش مونده امروزم خرجش کرد

خود مادرم ۱۴ سالگی بچه آورده خواهرمم ۱۶ سالگی عروس شده الان ۲۷ سالشه دوتا بچه داره دخترای اطرافمم همین طوری زود عروس میشن برای همون به من میگه😔

ولش بابا،توچیزی کم نداری.....یه وقت تاثیرنذاره روت اعتمادبه نفست بیادپایین

اعتماد بنفس اصلا ندارم جلوی آیینه نمیرم اصلا خودمو دوست ندارم مدام حسرت میخورم

خود مادرم ۱۴ سالگی بچه آورده خواهرمم ۱۶ سالگی عروس شده الان ۲۷ سالشه دوتا بچه داره دخترای اطرافمم هم ...

اونا زود ازدواج کردن چه کار به تو دارن

داداش منم از ۱۵ سالگی بهم میگفت ترشیده

خودش یبار طلاق گرفت حالش جا اومد

دنیا گذرگاهه گذرگاهی که کوتاهه   فقططططط و فقططططط خود خداااااا هوای آدمو داشته باشه   خدا جونم میدونی چقدر دوستت دارم فقط و فقطم خودتو دارم   با تمام وجودم دوستت دارم مرسی هوامو داری عشقم  
2706