2737
2734
عنوان

پوست مرغی و لیزر

| مشاهده متن کامل بحث + 5512 بازدید | 70 پست
یه دکتر خوب برو لیزر هزینش زیاده  خواهر من پوست مرغی بود رفت دکتر خوب شد جالب اینجاس بهترین د ...

جدی؟ نمیدونی داروش اسمش چی بود؟ 

زنان متولد دی را هراسی نیست از سرما💕بی عشقْ جهان یعنی،  یکْ چرخشِ بی معنی 💖لطفا هر جا تاپیک راجع به متافیزیک و ماورا دیدین منم تگ کنید  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عه؟ چه خوب،، من یه جلسه س رفتم لیزر موها،، ولی هنوز پوست مرغی م،،، یعنی بعد لیزر رنگ ش هم روشن میشه؟ ...

ببین دستگاه خیلی مهمه

دستگاهت چیه؟

من به دو جلسه (فاصله جلسات 2 ماهس ) کامل موها کم و کم و خیلی خیلی نازک شده

فقط شاید ناحیه زیر بغل و بیکینی کشاله رون یکمی بیشتر از بقیه جاها باشه

وگرن خیلی خیلی بهتر شده و وقتی خب مو رشد نداشته مرغی هم نیست دیگ

پوست مرغی به حالتی میگند که جوش جوش بشه؟یا وقتی که پشماتو میزنی یکم دون دون قرمز شه اونم پوست مرغی؟

نه کلا دون دونه، همیشه، فکر میکنی جوش زیر پوستیه ولی هیچوقت نمیره

زنان متولد دی را هراسی نیست از سرما💕بی عشقْ جهان یعنی،  یکْ چرخشِ بی معنی 💖لطفا هر جا تاپیک راجع به متافیزیک و ماورا دیدین منم تگ کنید  
2731
منم همین درد رو دارم😪😪

بد دردیه،، من باشگاه میرم ارزو مونده دلم مثل بقیه شورتک بپوشم، ولی پشت ران م خیلی مرغی و تیره ست

من هر دفعه میرم حمام نرم کننده میزنم پام بعد آروم با سنگ پا میکشم بعد که از حموم پیام لوسیون میزنم ...

منظورتون همون کرم نرم کننده معمولیه؟ 

ببین دستگاه خیلی مهمه دستگاهت چیه؟ من به دو جلسه (فاصله جلسات 2 ماهس ) کامل موها کم و کم و خیلی خی ...

برا منم گفت الکساندرایت کندلا، ولی هر ماه میرم، چون من خیلییییییییی پشمالوعم، ولی باز هم خیلی خوب نتیجه گرفتم، این یک ماهه ک اصن زیر بغلم موهاش نیومدن، بقیه هم تک تک، حالا ببینم بعد5_6جلسه چطور میشه

2740
برا منم گفت الکساندرایت کندلا، ولی هر ماه میرم، چون من خیلییییییییی پشمالوعم، ولی باز هم خیلی خوب نت ...

مث خودکار چاقه؟

اصلا ژل و اینا نمیزنن 

خودش خنک کننده داره

اخه من این ماه گفتم دوباره بزن گف هزینه بیخوده نباید بزنی موها رشد نداشتن به ریشه نرسیده تو فکر میکنی 

منم خیلی پشمالوهم فقط کف دست و پام دیگ مو نداشت

الان فول بادی میرم

مث خودکار چاقه؟ اصلا ژل و اینا نمیزنن  خودش خنک کننده داره اخه من این ماه گفتم دوباره بزن گف ...

اره تقریبا، یه سری پلاستیکی هم داره ک داد ب خودم گفت هر وقت میای با خودت بیارش،، ببین من این پنجشنبه نوبتمه، تقریبا30%موهام دراومدن، البته گفت اولاش اینجوریه، از ماههای بعد کمتر میشه

اوهوم شما کدوم شهری؟

کرمانشاه

2706