2737
2739

قبلا چطوری سوپرایزش کردی اول بگو تا دستمون بیاد 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

برو كافي شاب

مطمئن باش همون جوری که براثریه اتفاق همه چی رو ازدست میدیم یه بار هم بر حسب اتفاق همه چی رو بدست میاریم امیدوارم امروز،به دست بیاری همه اون چیزایی رو که ناخواسته از دست دادی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

چقدر پول میدی ببینم میرزه فکر کنم

میشه لطفا واسه خونه دار شدنمون و حل مشکلاتمون یه دعا یه صلوات یا هرچی که دوست داشتین انجام بدین 😊😊😊دوستای خوبم امیدوارم و از ته دلم میخواد شما هم به ارزوهای قشنگتون برسین و اگر مشکلی دارید برطرف شه😇😇😇

ی بازی طراحی کن با ی نقشه

مثلادوتایی باید طبق اون نقشه برین ی رستوران ک خاطره دارین توش 

اونجا مثلا کلیدی بیاره گارسون براش ک مال هدیه اش باشه...

تاب تاب عباااسی ....... خدا خستم از بااازی ........ دنیا چ قد تابم داااد..... کاشکی منو بندااازی🥺🥺🥺

قبلا دو بار کلا سوپرایزش کردم یه بار باهاش دعوا کردم به قهر رفتم بیرون بعد با کلی از دوستا اومدم خونه تولد. یه بار هم رفته بودیم شمال کلید و دادم دوستم اونم خونه رو  تم زد و همه چی و آماده کرد عصر رسیدیم خونه درو باز کرد برقا خاموش یهو ریختن همه بیرون اول فکر کرد دزده داشت میمرد ولی کلی حال کردبعد از دو روز از شمال اومدیم و همه چی آماده بود برای تولدش

2740
زنگ بزن بگو من تصادف کردم بیمارستانم شناسنامت و برای رضایت قبل عمل زووود بیار می خوان عملم کن بعد ک ...

نه بابا 4 سال پیش واقعا تصادف کردم و از کما اومدم بیرون بعد 4 روز دیگه اینبار واقعا میمیره

اول اینکه یکی دو روز جلوتر سعی کن بگیری چون روز تولد خودش منتظره یه کاری کنی اما جلوتر بگیری سوپرایز میشه

بعدم اینکه از قبل کیکتو تهیه کن ...تو یه اتاق بادکنک ارایی انجام بده کادو و کیکتو اونجا بزار همسرت که اومد از بیرون بگو یه لحظه الان میام ..بعد برو اتاق یهو جیغ بزن بگو موووش وقتی اومد تو اتاق برگاش میمونه خودش میریزه😅😂😂