2737
2739

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
منم منتظرم .اول منتظر اینم مریضیم خوب شه که بتونم حامله شم 

انشاالله بزودی خوب میشی و باردار هم میشی عزیزم

خدایا شکرت که یه نی نی از بهشت بهم دادی 💗💗💗

سلام عزیزم برای دوستم فرزانه     لطفا دعا کن که همین ماه باردار بشه خیلی دل شکسته هست @منتظرررررظهور    

اگه میشه برای منم دعا کن به زودی ازدواج خوب بکنم و سروسامون بگیرم منم یه جورایی منتظرم ممنون

منم برای حاجت  شما حمد می خونم صلوات می فرستم

السلام علیک یا بقیه الله " عجل الله تعالی فرجه " به جمع 👈 مشق انتظار👉 بپیوندید.تاپیک جامع کلیپ های مهدوی مشق انتظار
2738
سلام عزیزم برای دوستم فرزانه     لطفا دعا کن که همین ماه باردار بشه خیلی دل شکسته هس ...

حتما میخونم عزیزم انشاالله بزودی دامن دوستتون هم سبز بشه شماهم یه ازدواج خوب داشته باشی 

حتما میخونم عزیزم انشاالله بزودی دامن دوستتون هم سبز بشه شماهم یه ازدواج خوب داشته باشی 

ممنون عزیزم چقدر مهربونی شما ؛ الهی به حاجت دلت برسی 

السلام علیک یا بقیه الله " عجل الله تعالی فرجه " به جمع 👈 مشق انتظار👉 بپیوندید.تاپیک جامع کلیپ های مهدوی مشق انتظار

سلام عزیزم توروخدا برام دعا کن... 

4 ماه پیش پسرم فوت کردن. ..من دست خالی و داغدار برگشتم... 

اصلا خوب نیستم

بارداریم معجزه بود که از دستش دادم

توی قنوت نمازتون دعای سلامتی حضرت صاحب الامر عجل الله تعالی فرجه الشریف (دعای اللهم کن لولیک...) رو بخونید. خدایا من اعمال مستحبی ام رو به نیابت از تمام این دل شیفتگان حضرت انجام میدم. 
ممنون عزیزم چقدر مهربونی شما ؛ الهی به حاجت دلت برسی 

ممنون عزیزم... 

این ماهم نشد... 

درمونده شدم سمیه جون

توی قنوت نمازتون دعای سلامتی حضرت صاحب الامر عجل الله تعالی فرجه الشریف (دعای اللهم کن لولیک...) رو بخونید. خدایا من اعمال مستحبی ام رو به نیابت از تمام این دل شیفتگان حضرت انجام میدم. 
سلام عزیزم توروخدا برام دعا کن...  4 ماه پیش پسرم فوت کردن. ..من دست خالی و داغدار برگشتم...&n ...

اخی عزیزم خیلی ناراحت شدم انشاالله بزودی جاش سبز بشه حتما به نیت شماهم میخونم گلم 

2706