2733
2734

پنج ماهه باردارم خیلی حس غم و اندوه دارم.همش در حال بغض و گریه ام و شوهرمم با اینکه خیلی مهربون و صبوره ولی میدونم کلافه شده...

بیشترین علت ناراحتیم هم فاصله زیاد خونه تا محل کارم و دوری از خانوادمه.محل کارم و خونه مادرم تهرانه ولی خودمون کرجیم.

عامل بعدیش اینه همسرم یه پسر پونزده ساله از ازدواج قبل داره که چندماهه اومده با ما زندگی کنه و تحمل اخلاقهای غد و قیافه گرفتنهاش رو ندارم...بخاطرش از خونمون فراریم

همه اینها کلافم کرده خیلی دلم میخواد یکی  دوستانه راهنماییم کنه بخصوص اگر شرایط مشابهی داشته...به خانوادمم نمیتونم چیزی بگم نمیخوام بخاطرم غصه بخورن

به شوهرت بگو 

خدایا هزاران مرتبه شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت  که نا امیدم ون نکردی خدایا خودت دادی خودت مراقبش باش خدایا به همه اونایی که ندارن هم اولاد سالم و صالح نصیب کن برای سلامتی تو دلی همه و من یه صلوات بفرستین بی زحمت 😘😘😘 (الا بذکرلله تطمئن القلوب)

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

سلام عزیزم منم چهارماهمه. فاصله سرکار من از خارج تهران هست تا شمال شهر تهران. همسرم به خاطر اینکه با مادرش باشه منو فدا کرده ولی زیاد فکرش رو نمی کنم چون داغون می شم. به این فکر کن اون پسر 15 ساله واقعا شاید جایی نداره تو پناهش بده

2728

لذت ببر از این روزا

قدر این روزا رو وقتی میفهمی که بچه هات بزرگ بشن و از خونت برن ...

با نی نیت صحبت کن😍

آهنگهای مثبت گوش بده😍

برو واسش لباس کوچولو بخر😍

منم باردارم

دومین فرزندم

منم استراحت مطلقم

دلم و کمرم درد میکنه

اماااا

من حس میکنم

خوشبختترینم🥰

مادرررم🥰

وجودم برای این جهان حیاتیه🥰

با همسرم لحظات عاشقانه دارم🥰

با دختر ۸ سالم کلی در مورد داداش تو راهیش ، صحبت میکنیم ، لباس انتخاب میکنیم🥰

آهنگهای شاد گوش میدیم🥰

چند روز پیش ، به سونوگرافیستم گفتم

ما زنها خوشبختترین موجودات جهانیم 🥰

آدمی که بخواد حااال دلشو خوب نگه داره ،راااهشو پیدا میکنه

و اونی هم که بخواد احساس بدبختی و غم داشته باشه ، بهانه شو 

مگر از این جهان چه میخواهیم ،که در خداییِ خدا یافت نمیشود ؟؟
چی بگم؟حالم رو که میبینه ولی خب میگه پسرهه رو چکار کنم نمیتونم رهاش کنم

بگو پس باهاش حرف بزن قرار نیست تو رهاش نکنی من بعضی چیزاشو تحمل کنم یا از خونم فراری باشم ببین چی میگه 

خدایا هزاران مرتبه شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت  که نا امیدم ون نکردی خدایا خودت دادی خودت مراقبش باش خدایا به همه اونایی که ندارن هم اولاد سالم و صالح نصیب کن برای سلامتی تو دلی همه و من یه صلوات بفرستین بی زحمت 😘😘😘 (الا بذکرلله تطمئن القلوب)
2740
لذت ببر از این روزا قدر این روزا رو وقتی میفهمی که بچه هات بزرگ بشن و از خونت برن ... با نی ...

اره درست میگی ولی من وجود این پسره رو مانع بزرگی برای آرامش و خوشبختیم میبینم...نمیدونم شاید فکر من اشتباهه ولی شده معضل فکریم

فقط وفقط پیشنهاد میدم یمدت بری خونه خانوادت گلم...حتی شده یه هفته کاش چندروزم مرخصی میگرفتی...یکم از دل مشکلات میای وازبیرون به زندگیت نگا میکنی...مطمئنم بعدیمدت پرانرژی تربرمیگردی خونت...راجب اون پسرم فعلا چاره ای نداری بسازین باهم شرایط اینطور نمیمونه

یه بارفرصت وشانس زندگی تواین دنیابهت داده میشه پس همیشه درلحظه حال باش ولذت ببر.هیچ آینده ای وجودنداره..اگه میخوای روحت تازه بشه ویه حالی به خودت وبدنت بدی حتما مدیتیشن کن..امتحان کن ضرر نداره...شکرگزاری تورو توبالاترین فرکانس قرارمیده پس یادت نره هرلحظه شکرگزارباشی...کمک خواسی درزمینه آرامش ونزدیکی به خدا ومدیتیشن و جهان هستی،درحدتوانم درخدمتم..دوستون دارم دوستای من❤️💙💚💜
سلام عزیزم منم چهارماهمه. فاصله سرکار من از خارج تهران هست تا شمال شهر تهران. همسرم به خاطر اینکه با ...

جا که داره میتونه بره پیش مادرش...البته چندماه پیش با اونم ناسازگاری کرد باهم قهر کردن پاشد اومد پیش ما حالا هم برنمیگرده اینجا بهش خوش میگذره

اره درست میگی ولی من وجود این پسره رو مانع بزرگی برای آرامش و خوشبختیم میبینم...نمیدونم شاید فکر من ...

هیچکس مانع خوشبختیت نیست

مگررر اینکه

شما خیلی تو ذهنت بزرگش کنی ...

سعیت رو بکن باهاش دوست بشی

میدونم واست ممکنه سخت به نظر بیاد

من دوستی دارم با شرایط مشابه شما

و خدا میدونه که با اون طرز تفکرش چقدر عذاب کشید

و کارش به روزی ۸ تا قرص آرامبخش رسید

اگر ایشون واااقعا نخواست باهات دوستی کنه

بهترین کار اینه که توجه منفیت رو از روش برداری و بذاری روی فرزند خودت

نباید بشینی همش به فکرای منفیت پر و بال بدی

چون در نهایت خودت آسیب میبینی

مگر از این جهان چه میخواهیم ،که در خداییِ خدا یافت نمیشود ؟؟
هیچکس مانع خوشبختیت نیست مگررر اینکه شما خیلی تو ذهنت بزرگش کنی ... سعیت رو بکن باهاش دوست ...

میترسم منم آخرش به درد دوستتون دچار بشم...باهاش که نمیتونم و نمیخوام دوست بشم.اونم همینطور

2706