2737
2734
عنوان

پس زدن سینه

8441 بازدید | 28 پست

من یه نوزاد یه ماهه دارم پسرم روزای اول سینه رو میگرفت و بعضی وقتا وسط شیر خوردن گریه میکرد اوایل میگفتم حتما نوک سینم کوچیکه براهمونه سه چار روز شیشه بهش دادم بعدش اطرافیان گفتن سینه بده شیشه رو ازش گرفتم سینه رو راحت قبول کرد ولی هنوزم همون مشکل قبلی رو داشتم و با این که نوک سینه هم درومد گاهی اوقات با وجود گرسنگی سینه رو پس میزنه.نمیدونم واقعا چیکار کنم اطرافیان میگن پستونک بده ارومش کنه از این کارم میترسم.نمیدونم چیکار کنم لطفا اگه تجربه ای دارین راهنماییم کنین.

کفر نعمت میکنه نی‌نی😂😂😂😍😍😍😍

صبام...⚖سوالِ حقوقی داشتین در خدمتم⚖می دانم اگر قضاوت نادرستی در مورد کسی بکنم، دنیا تمام تلاشش را می‌کند تا مرا در شرایط او قرار دهد تا به من ثابت کند در تاریکی، همه‌ی ما شبیه یکدیگریم...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

شاید ریفلاکس معده داره ببرش دکتر

ولی اگه دیدی سینه تو نمیگیره و با شیر خشک راحته نزار اذیت بشه بهش شیر خشک بده

من دخترم ریفلاکس داشت و سینه مو پس میزد ولی من شیر خشک ندادم خیلی اذیت شد و گرسنه موند خیلی پشیمونم

خدایا میشه بغلم کنی ؟🙏                                                موهامو ناز کنی؟🙏.                                                         گریه کنم 🥺                                                                            گریه کنم 🥲                                                                   گریه کنم 😭

رفلاکس عزیزم

چیزهایی که میگی منو یاد علائم رفلاکس بچه هام میندازه

دوست عزیزی که میگی منو ریپلای نکن، خوب کامنت نذار تا کسی ریپلایت نکنه   اینجا بخش"تبادل نظر"یه سایت عمومیه، اون چیزی که شما مینویسی و واکنشی در پی نداره چیزیه که توی دفترچه خاطرات داخل میز دراورت نوشتی  
2740

رفلاکس داره منم از وقتی داروشو میدم دیگه سینه رو پس نمیزنه امپرازول میدم 

من ب پسرم شیرخشک هم میدادم کمکی اما یهو پس زد نخورد شانس اوردم شیشه رو پس زد سینمو پس نزد مگرنه از لحاظ روحی خیلی بهم میریختم 

🌱

زن داداش منم اینجوری بود رفت دکتر بهش ی چیز پلاستیکی داد بهش میگن رابط سینه

ک میزاره رو سینه ش و به بچش شیر میده (رابط سینه نوک داره وبچه به راحتی میمکه)زن داداشم نوک نداشت سینه هاش

بنده خدا تا چل روز زجر کشید از گشنگی تا بردیمش دکتر گفت رابط سینه بزن بهش شیر بده درجا شیرشو خورد

تامیتونی سینه رابزور بده اول بشور 

بعد دوش گرفتنم امتحان میکنم باز همینه همیشگی نیست بعضی وقتاست روزی یکی دوبار این کارو میکنه این روزا یکم بیشتر شده نگرانم 

2706