2733
2739

نه عزیزم هر چقدر بیشتر آسیاب بشه روغن بیشتری میندازه مثل خمیر بکن من تو یک دو سه چرخ میکنم با پیاز

دلم برای شبای خونه روستایی مادربزرگم تنگ شده شبایی که رو لحاف و تشک یخ غلت میزدیم   شبایی که با صدای قور قور قورباغه ها جیر جیر جیرکا خوابمون می‌برد آخ که چه آرامشیییییی  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من اینقدر له میکنم که روغنش دربیاد.دوست ندارم درشت بمونه.بیا یه کلکم یادت بدم میتونی تخمه آفتابگردان هم قاطیش کنی اینجوری بصرفه تره مثلا یه فنجان گردو یه فنجان تخمه باهم له کنید

من اینقدر له میکنم که روغنش دربیاد.دوست ندارم درشت بمونه.بیا یه کلکم یادت بدم میتونی تخمه آفتابگردان ...

ای کلک😍

حالا تخمه افتابگردون خودشم همچین ارزون نیستا. حالا که اینطور شد تخم خربزه باهاش مخلوط میکنم😂😂😂

ای کلک😍 حالا تخمه افتابگردون خودشم همچین ارزون نیستا. حالا که اینطور شد تخم خربزه باهاش مخلوط میکن ...

گردو کیلویی دویست.تخمه بدون پوست بدون نمک کیلویی ۴۰میصرفه دیگه.من اینجوری درست میکنم همیشه هم فسنجون داریم کسی هم نمیفهمه 

2740
گردو کیلویی دویست.تخمه بدون پوست بدون نمک کیلویی ۴۰میصرفه دیگه.من اینجوری درست میکنم همیشه هم فسنجون ...

اره میصرفه. گفتم یعنی یه کاری کنم دیگه خیلی بصرفه😂حتما همین کارو میکنم ممنون😙