2737
2739
عنوان

زخم معده درمان خانگی داره؟کسی درمان شده!!!!!!!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 3514 بازدید | 29 پست
عزیزم راست میگی  چطوری باید مصرف کرد منم دکتر گفت پنج تا زخم اثنی و عشر دارم عفونت و ورم معده د ...

عزیزم این شربت انجیر و عسل رو باید ناشتا بخوری اینم بگم شربت انجیر یبوست رو برطرف میکنه اگه گوارشت خوب کار میکنه نخور وگرنه شکمت همینطور کار میمنه

خدایا میشه بغلمو با دستات پرکنی؟ ❤️آخه میگن دستای خدا مثل نوزاد تازه متولدشدس🙏🥰
عزیزم این شربت انجیر و عسل رو باید ناشتا بخوری اینم بگم شربت انجیر یبوست رو برطرف میکنه اگه گوارشت خ ...

ممنون عزیزم که جواب دادین اسم شربتش چیه چند وقت باید خورده بشه گلم؟

السلام علیک یا ابا عبدالله الحسین علیه السلام ❤️❤️ سادات طباطبایی ام ❤️❤️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ممنون عزیزم که جواب دادین اسم شربتش چیه چند وقت باید خورده بشه گلم؟

فیکولاس بود فک کنم. خواهش میکنم عزیزم.ناشتا هفته ای سه بار

خدا انشاالله حاجت رواتون کنه عزیزم 🙏♥️

2731

ببخشید عزیزم شما هم مشکل معده داشتید خدای نکرده ؟

ببخشید عزیزم شما هم مشکل معده داشتید خدای نکرده ؟

نه عزیزم پدرم چندسال داشتن. راستی یه دکتر خیلی عالی سراغ دارم ک با یه جلسه خوب میشی اگه شیرازی بگم ک بابام پیشش نتیجه گرفته

نه عزیزم پدرم چندسال داشتن. راستی یه دکتر خیلی عالی سراغ دارم ک با یه جلسه خوب میشی اگه شیرازی بگم ک ...

خدارو شکر که حالشون خوب شده عزیزم نه متاسفانه شیراز نیستم ولی نوبت آنلاین نمیدن من مدارک میفرستم براشون ببینند اسمشون و شماره تماس این دکتر و برام بفرستید ممنون میشم عزیزم ❤️❤️

2740
خدارو شکر که حالشون خوب شده عزیزم نه متاسفانه شیراز نیستم ولی نوبت آنلاین نمیدن من مدارک میفرستم برا ...

دکتر منوچهر طبیبی هستن.خیابان کریم خان زند_بین خیابان هفت تیر و فلسطین ساختمان شایان 

دکتر منوچهر طبیبی هستن.خیابان کریم خان زند_بین خیابان هفت تیر و فلسطین ساختمان شایان 

خیلی ممنون عزیزم لطف کردی خواهرم انشاالله همیشه سالم و تندرست باشید گلم ♥️

خیلی ممنون عزیزم لطف کردی خواهرم انشاالله همیشه سالم و تندرست باشید گلم ♥️

خواهش عزیزم فدات❤️همچنین خودت زودتر خوب بشی جانم😍

خواهش عزیزم فدات❤️همچنین خودت زودتر خوب بشی جانم😍

خیلی ممنون عزیزم انشاالله شما هم همیشه سالم باشید ♥️🙏

زخم معده خیلی سخته جزو بدترین بیماری هاست . منم قبلا داشتم الان بهتر شده ورم معده ولی دارم همچنان. خیلی باید مواظب غذا خوردنش باشه و استرس اصلا نداشته باشه. من به داروهای معده حساسیت داشتم و نمی تونستم مصرف کنم. تنها چیزی که اثر کرد و عالی بود سیب زمینی خام. صبح زود ناشتا آبش یا خودش رو بگیره بخوره. بعدش تا یکساعت هیچی نخوره. اون نشاسته داخلش انگار معده رو پانسمان می کنه. اینم یه جایی خوندم که تو جنگ جهانی به دلیل بمباران ارتباط یه بیمارستان با جاهای دیگه قطع می شه بعد دیدن بیمارای بخش گوارش خود به خود خوب شدن بعد متوجه شدن که مزرعه سیب زمینی نزدیک بیمارستان بوده و چون غذا چند هفته نرسیده فقط مجبور شدن سیب زمینی دادن به بیمارا.

سلام .اب سیب زمبنی خام عالیه .شب دوتا سیب رمینی خام رو پوست بکن بذار تو اب تا صبح بمونه  تا خیس بخوره .صبح ابش و بریز و با اب میوه گیری اب سیب زمینی رو بگیر .ناشتا بخوره.برا زخم معده و اسید معده عالیه .دو هفته بخوره

2706