2737
2739

موتور شارژی 

استارتر در مورد مشکلش با همسرش میگه بعد خیلی ها میگن بی محلی کن خواهررر😐 خیلی دوست دارم در جواب اینا این جمله معروف و بگم : ای که عزرائیل بهت محل بذااااره خواااهر 😁

استخر بزرگ 

استارتر در مورد مشکلش با همسرش میگه بعد خیلی ها میگن بی محلی کن خواهررر😐 خیلی دوست دارم در جواب اینا این جمله معروف و بگم : ای که عزرائیل بهت محل بذااااره خواااهر 😁
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
 ۳۰۰ یا ۴۰۰

میتونی ماشین کنترلی بخری

یا تاب بخری معمولاً بچه ها خیلی دوست دارن

یا دو تا از این اسباب بازی هایی که شارژی هستن وروشن میشن واهنگ میخونن براشون جذابیت داره

آرزو دارم سال ۱۴۰۲تو خونه مستقل خودم باشم تا از این جنگ اعصاب خلاص شم اگه دوست داشتین واسه رسیدن به آرزوم برام دعا کنید 🌺
2740
میتونی ماشین کنترلی بخری یا تاب بخری معمولاً بچه ها خیلی دوست دارن یا دو تا از این اسباب بازی هایی ...

تاب نخره بهتره 

خدایی نکرده بچه از تاب بیفته اونی که خریده رو فحش میدن🤐 

البته اگه بچه ی خودش نباشه

چیزای برقی و شارژی مناسب سنش نیست میکوبه زمین‌میشکنه فورا اسباب بازی تو این سن باید محکم باشه و نرم 

یه اسبای بادی هستن پسر من خیلی باهاش کیف میکرد نمی‌دونم الآنم پیدا میشن یا نه

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرةالایام                          سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲

ببین یه جرثقیل بزرگ همین قیمته دوست دادن پسرا عاشق یه چیزن پیچ بستنن یه جرثقیل یا یه ماشین بزرگ پلاستیکی بگیر بشینه توش تاب بگیر سرسره

دلم پر از غمه ولی با یه صلوات برای بچم و زندگیمو نورانی کنید،دلیل صلوات انحراف چشم بچمه دوسالشه،خدایا معجزه ای این بچرو دادی خودتم خوبش کن،زندگی با یه شوهر پارانوئیدی سخته ولی من باید بجنگم برای آینده بچم هیچ چیز مهم تر از بچم نیست.دوستم @هناسه۱۳۷۳.نمیام اینحا چون گوشی ندارم دلتنگ دوری از روژینم

اسب چوبیا بزرگا گرونه نمی تونه سوار بشه اگه الکاگ چلاستیکی میگه زوده براش ربات موزیکال و تاب سرسره 

دلم پر از غمه ولی با یه صلوات برای بچم و زندگیمو نورانی کنید،دلیل صلوات انحراف چشم بچمه دوسالشه،خدایا معجزه ای این بچرو دادی خودتم خوبش کن،زندگی با یه شوهر پارانوئیدی سخته ولی من باید بجنگم برای آینده بچم هیچ چیز مهم تر از بچم نیست.دوستم @هناسه۱۳۷۳.نمیام اینحا چون گوشی ندارم دلتنگ دوری از روژینم
2706