2733
2739

دخترم دوماهه س سبزه و بینی بزرگ ..

صورت پرمو و مومشکی چشماش خیلی بیرونه

درعوض دختر خواهر شوهرم همسن دختر منه ماشالله خیلی خوشگله

چشم رنگی و بور ک آدم دلش میخواد بخورتش

همه دوستش دارن و بهش توجه دارن 

من نگرانم ک هیچ کس توجهی ب دخترم نداره تو جمع خانواده همسرم ... اعتماد بنفسش چی میشه

اون دختر خیلی هم‌میخوره و شاده

فک میکنم خدا داره مجازات میکنه 

😍سمیmohsenرا😍

نرو گور پدرشون

اگه کتاب  خوب یا سایت خوب  در مورد تربیت فرزند ، و روابط و شخصیت میدونی بهم معرفی کن . کتاب زنان زیرک . زن بودن از تونی گرنت .نیمهی تاریک وجود تاپیک دختر گرانبها و بانو آرتمیس عالی  هستند وخوندمشون. 

مهم اينه كه تو دوسش داري

بقيه مهم نيستن

دخترمزندگيمه...👼🏻                  ٢/١٨ساعت ١١:٢٠دقيقه اولين نبضتو حس كردم😍خيلي ذوق كردم 😍١٧/٥هفته                     از مرحله ي بارداري به مرحله ي زايمان انتقال يافتم ٧/١

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

دو ماهش؟ بچه تا بزرگ شه کلی رنگ عوض میکنه 

خدایا هر کسی چه نیک چه بد برای من خواست اول نصیب خودش کن آمین یا رب العالمین... دوست عزیزی که نظرت با من همخونی نداره لطفا ریپلای نکن که بگی خیلی بلدی باشه تو خوب ✋✋.          وزن اولیه 67... وزن فعلی 64... قد 170... وزن هدف62... باشد تنبلی را کنار گذاشته ایده آل شوم😎عضو شدم در بامداد خمار... 

وا این چه حرفیه خودت بگی دخترم خوشگل نیست ازبقیه چه انتظاری داری پرموبودن وبینی بزرگش یواش یواش ازبین میره پسرمنم تایه مدت بینیش خیلی بزرگ بودالان خوبه خودت اعتنادبه نفسوبه دخترت بده 

آرامش فقط بایاد خدا حاصل میشود.کاش کمی شکرگزاربودیم!
2738

بچه تا بزرگ بشه صدتا رنگ عوض میکنه

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    

استارتر واقعاااا نميدونم چي بگم از دغدغه هاي اينچنيني 

تو را به خدا بهم بگو هيچ مشكل و دغدغه و فكر ديگه اي امثال شما ندارين؟ 

دختر يه سر برو تو بيمارستانا، يه سر برو تو خونواده هاي داغدار يه سرو برو كميته امداد ، ببين مردم بابت چي دارن غصه ميخورن 

تو را به دينت به ايمانت، اينا ناشكريه. 

2706