2737
2734
عنوان

توروخدا بیاین آرومم کنین دخترم زیبایی نداره هیچ کس دوسش نداره

| مشاهده متن کامل بحث + 806 بازدید | 57 پست

وقتی بزرگ بشه خوشگل میشه

من بچه بودم خیلی لاغر بودم الان هی ورزش میکنم وزنم کم بشه

تو فامیلامونم یکی بود نوزاد بود قیافش زیاد تعریفی نداشت بزرگ شد خیلی خوشگل شد

بچه کوچیکا ک دیگ قیافه ندارن همشون شبیه همن😅

استارتر واقعاااا نميدونم چي بگم از دغدغه هاي اينچنيني  تو را به خدا بهم بگو هيچ مشكل و دغدغه و ...

الان چرا پای افغان ها رو وسط کشیدی ؟

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

استارتر واقعاااا نميدونم چي بگم از دغدغه هاي اينچنيني  تو را به خدا بهم بگو هيچ مشكل و دغدغه و ...

میدونی چیه 

من‌افسردگی گرفتم‌

ی پسر سه ساله دارم ک همش توجه میخواد و اخلاقش بد شده

گل سرسبد خونواده همسرم بود الان همه توجه ها رفته سمت دختر خواهر شوهرم 

هم خودم داغونم‌هم پسرم

من از بچه دوم‌آوردن پشیمون شدم و روزی هزار بار خودمو سرزنش میکنم و ...

شبا خواب ندارم‌و غذا نمیخورم دارم زجر می کشم

😍سمیmohsenرا😍

🙄🙄🙄🙄🙄

لطفا مطالعه کنید حسابی قبل بچه دارشدن ک حداقل اگاهیتون بالا بره بعد بچه دار بشین

شما ک میگین تو جمع ب اون یکی بچه توجه بیشتری میشه،از بغل و بوس و ...میدونی رو اعتماد ب نفس بچت اثر داره،خب نرووووو تو اون جمع اینده بوت مهمتره دیگه

بعدم خودتم داری حرف بقیه رو میزنی 

و بعدم بچه تازه دو ماهشه طفل معصوم هی عوض میشه و تغییر میکنه مطمئن باش وتو میمونی وعذاب وجدان ک چطور هم چین حسی ب بچت دادی

خدایا این بیشتر از اون چیزی بودکه براش دعا کرده بودم، شکرت❣️💖❣️💖❣️💖
2731

وااا اینا چه حرفیه... ببین اگه تو اینجوری فکر کنی، مطمئنا دخترت هم همینجوری فکر میکنه و بعدا اذیت میشه!!! اولین راهش اینه که کلا این فکرو بذاری کنار!! بعد توی جمع تمام توجهت به دخترت باشه و مدام قربون صدقه اش برو.. اصلا به رفتار اونا توجه نکن... اصلا مهم نیست اونا چیکار میکنن.. ما نمیتونیم رفتار بقیه رو عوض کنیم ولی رفتار خودمون رو چرا... بذار دخترت با اعتماد به نفس و بدون توجه به رفتار مردم بزرگ بشه..

تو مادرشی خودت بهش توجه داشته باش 

لازم نیست دیگران بهش توجه کنن 

یکی از اشناهای ما هم بچش مثل حوریییی خشگل و زیباست 

اما بچش  تشنج شدید داره بنده خدا چه فایده مادرش میگه کاش 

خشگل نبود لاااقل سالم بود 

میدونی چیه  من‌افسردگی گرفتم‌ ی پسر سه ساله دارم ک همش توجه میخواد و اخلاقش بد شده گل سرسبد ...

گلم اعتماد ب نفس بچت حتما تحت تاثیرقرار میگیره،گناه داره،هر جمعی ک حس بد میده ب بچت نروووو،مهم فقط بچته

خدایا این بیشتر از اون چیزی بودکه براش دعا کرده بودم، شکرت❣️💖❣️💖❣️💖
2740

عزیزم بچه عوض میشه قیافه اش

نگران نباش اینقد بچه دیدم نوزادی و بچگی زشت بودن بزرگ شدن خوشگل شدن 

بعدشم از قدیم گفتن قیافه یه دونگ لباس و تیپ ۵ دونگ

شما به سرووضعش برس لباس خوب تنش کن مرتب و تمیز باشه موهاشو خوشگل کن ببین چطور همه جذبش میشن

اکثر بچه ها رو دیدم تو سن بالای ۱۸ ماه با زبون همه رو می‌کشن سمت خودشون وایسا بزرگ بشه

منتظر اتفاقات خوبم 
میدونی چیه  من‌افسردگی گرفتم‌ ی پسر سه ساله دارم ک همش توجه میخواد و اخلاقش بد شده گل سرسبد ...

عزیزم شما اول باید یه فکری به حال افسردگیه خودت بکنی وگرنه بچه هات ضربه میخورن 

من خود به چشم خویشتن دیدم که جانم میرود...

خوب گلم مديريت تو كم شده. به مرور بهتر ميشه. يه مقدارم چاشني به چاشني حسادت گرفتار شدي، با افسردگي قاطسش نكن. در ثاني درست ميشه كم كم مديريت يه زندگي ٤نفره با فاصله سني كم دستت مياد

ببین عزیزم شما خودت افسردگی داری احتمالا چون از جملاتت بر میاد که خودت هم بچه رو دوست نداری و پذیرشش راندازی با اینکه میدونم نمیخوای اشک از چشمش بیاد

سعی کن حال خودت رو خوب کنی با مشاوره ...با بیرون رفتن ...با ورزش

نی نی دو ماهه تازه اول راهه 

😂😂😂😂 الان پای افغان ها دقیقا کجا وسط کشیده شد افغانی هستی ؟

تذکر دادم پاک کردن دوستمون😇

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    
2706