2737
2739

خیلیا مث شما هستن

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خیلیاتوی خونه پدریشون آرامش دارن خاطرات قشنگ دارن ولی من....😔💔

الان ۱۹سالمه یه بچه سه ساله دارم به اولین خاستگارم جواب مثبت دادم خداروشکرشوهرم خوبه ولی غم مادرم یک لحظه تنهام نمیزاره💔مادرم تنهاست بین پدرمعتادم وبرادری که بزرگ شده واونم معتادشده بین دوتاآدم معتاد😔

شوهرم خوبه ولی...

میگه من دوست ندارم بابات وداداشت بیان اینجاچون سیگاری ومعتادن بچم یادمیگیره😔

خب حق داره😓

کاش منم مثل بقیه هم عروسام یه خانواده خوب داشتم یه خانواده که هربارمیان اینجامن ازاسترس نمیرم که شوهرم بعدش بهم نگه بهشون بگودیگه نیان😔

خدایاصدای دلمومیشنوی؟

خدایارگ گردنوبیخیال بغلم کن به بغلت احتیاج دارم😔

مادرم ۴۵سالشه تواین سن بایداستراحت کنه ولی میره سرکاردست درد شدیدداره توی شرکت کاشی کارمیکنه😔که خرجی خونه اجاره ودوتامعتاد توخونه رودربیاره😔بالاشم کتک میخوره😔الهی بمیرم واسش😔😔😔😔

2738
واسه هرکدوم بالای۲۰بارخوابوندیمشون بازم برمیگردن وبدبختی وبی آبروییشون واسه ماس🙁😔

ناامید نشین. 

میدونین احتیاج به یه تلنگر دارن. مثلا باید عاقبت کسی که اینجوره را ببینن. یا کسی که تونسته ترک کنه را باید ببینن. 

اونا وضعیتشون از مادرتون بدتره خیلی احتیاج به کمک دارن. شما خانواده این دست به دست هم بدین و نجاتشون بدین از این گرفتاری. مهربان باشین باهاشون‌ حتی شده از مددکار اجتماعی کمک بگیرید

ناامید نشین.  میدونین احتیاج به یه تلنگر دارن. مثلا باید عاقبت کسی که اینجوره را ببینن. یا کسی ...

نمیدونی نمیدونی چقدرکمکشون کردیم بابام حتی به کارتن خوابی کشیدودست ورنداشت خودشون نمیخوان بدبختیش واسه ماس😔😔

همیشه حسرت تودلم بوده حستریه پدرسالم یه خانواده شاد یه برادری که خواهرش میتونه بهش تکیه کنه😔😔 بچه ...

عزیزم حسرت نداره. تمام خانواده ها و زندگی ها بالا پایین دارن هر کسی یه جور

الان ببینید خداوند یه شوهر خوب سرراهت گذاشته این جواب تمام سختی های قبله. 

خیلی ها در ناز و نعمتن اما درک شما را از زندگی ندارن و یا شوهر خوب نصیبشون نمیشه 

نگران نباشید پیش خدا هیچ چیزی پنهون نمیمونه 

عزیزم گاهی ادمهایی سرراه ما قرار میگیرن تا قیمت ما مشخص بشه. پدر و برادرت امتحانی هست برای تو 

سعی کن پیروز بیرون بیای 

کمکشون کنید هر راهی که هست را امتحان کنید نذر کن دعا کن 

حل میشه انشالله. انشالله پاک پاک میشن و اونها هم به زندگی بر میگردن. 

نمیدونی نمیدونی چقدرکمکشون کردیم بابام حتی به کارتن خوابی کشیدودست ورنداشت خودشون نمیخوان بدبختیش وا ...

ناامید نشین. خودشون میخوان اما سست اراده شدن. طبیعیه اعتیاده 

حتما به کمپ برید اونجا روانشناس و مددکار باید باشه 

کمک بگیرین. 

عزیزم حسرت نداره. تمام خانواده ها و زندگی ها بالا پایین دارن هر کسی یه جور الان ببینید خداوند یه شو ...

دلم واسه برادرم میسوزه توبچگی‌همش توی شوک وتشنج کارای پدرم بودکتکای مامانم جلوچشمش موادکشیدن بابام باعث شدبه این روزبیوفته

2706