2737
2739

من اومدم به یکی از این کانال های ک ادمین استخدام میکنن پیام دادم،بعد ک شرایط رو توضیح داد و مشخصات گرفت،گفت۵۰ بزن ب حساب ک بعدا با اولین حقوق پست میدیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

این آگهیا خیلی وقته من تو دیوار میبینم نمیدونم ادمین و تایپیست و مترجم و این‌چرت و پرتا همش کلاهبرداریه پول نریزیاااا

اگر فکر کنم بحث کردن با یک کاربر به جایی نمی‌رسه جواب نمی‌دم. بنابراین این جواب ندادن رو کم آوردن درنظر نگیر دوست عزیز. تا زمانی که حرفات عاقلانه باشه به نظرم لایق گفتگو هستی. هرجا هم فکر کردی من دارم اشتباه حرف میزنم با دلایل منطقی من رو مجاب کن. من با کمال میل عذرخواهی می کنم. با کاربرای کم سنی که خودشون رو عقل کل میدونن که کلا بحث نمیکنم چون همین نشونه ی بی عقلی شونه.

اقا بعدش تو یه کانال اد کرد منو،بعد دوباره پیام داد گفت برا اموزشش ۳۰ تومن بزن،من اول مقاومت کردم ولی کلی توضح داد و اینا ....اقا  ما اونم زدیم

اینا تاصبح امروزه

بعد حالا الان کرفتم دیدم هر ایدی ک باهاش ب من پیام داده بود رو دیلیت اکانت کرده🤦🏻‍♀️☹☹☹☹

2740
ارادبرندینگ ی زیر مجموعه داره ارادداک برای محتوا حالا اون ک خیلی خوب پول میده همیشه تسویه هاش سر جا ...

چجوریاس؟من دانشجو ام ولی الان تو تابستون و کرونایی خیلی بیکارم،میخواستم یکی از اینا کارایی از تو خونه است رو انجام بدم

خدا وکیلی زبونم مو درآورد اینقدر تو این سایت به همه گفتم اعتماد نکنن

من خیلییی سخت و دیر اعتماد میکنم،ولی اینجا دیگه اومدم بعد ۲۱ سال سن برا اولین بار ریسک کنم🤦🏻‍♀️😅😅

2706