2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بندگان خدا کسی رو نمی شناسم کا بدم بیاد ازشون هروقت راهنمایی خواستم کمکم کردن از آدمایی که کمکم  میکنن ممنون هم هستم 

برای حاجت روا شدن همه نی نی سایتیا صلوات اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم 
2731
من از شخصیت یه نفر خوشم نمیاد توی تاپیک هم هست نمیتونم بگم ولی 😅

منو كع لايكيدى مشخص شد ديگه  

بدون امضا/بدون تاریخ    برو همین الان نقدش کن    ک*خل چک بی امضارو خر نقد میکنه که تو میخوای بری؟؟😐 دیوانه ام و با‌هیچکسم میل سخن نیست :/

عزیزم خیلی زیبا نیست که اینجا پیام نفرت بدیم، اونوقت این تاپیک میشه یه تاپیک سرشار از انرژی های منفی!

شب به شب قوچی از این دهکده کم خواهد شد .    ماده گرگی دل اگر از سگ چوپان ببرد . 
😂😍حالا نمیخوای اسمشو بیاری دعوا بشه؟ 😂😂😂توروخدا دلم هیجان میخواد 

ن بابا شاید من اشتباه فک میکنم و خود خواه نیس نمدونم فک میکنم خودشو میگیره😐

فک کن خدا با اون همه بزرگی دوسِت داره ،حتی فک کردن بهش هم آروم میکنه دله آدمو😍  حاجی حالِ یِه ایران بدع هرچی داشتیم و شکافتنش حاجی دزد اَ ایران زیاد زده چی میشد اگه سرجاش میزاشتنش/: ای ساربان آهسته ران من میهنم غم دیده است       شادمهر چقدر حق میگه |▪تو مثلِ هوایِ خوبِه بَعدِ بارونی▪︎|                    
از اونایی که دروغ میگن بدم میاد حالا کی از من بدش میاد؟؟؟لایکم کنه 😭

اتفاقا من دوست دارم باحالی😄

یکم زندگی کن! از مسیر لذت ببر....این لحظات دیگه تکرار نمیشن!🌱💜☘️💛
دیوونه ای 😂😂

دوسم ندارى

از همون اول با احساساتم بازى كردى  

بدون امضا/بدون تاریخ    برو همین الان نقدش کن    ک*خل چک بی امضارو خر نقد میکنه که تو میخوای بری؟؟😐 دیوانه ام و با‌هیچکسم میل سخن نیست :/
منو كع لايكيدى مشخص شد ديگه    

ن من لایکت نکردم😂😂😂گمشو ععع

فک کن خدا با اون همه بزرگی دوسِت داره ،حتی فک کردن بهش هم آروم میکنه دله آدمو😍  حاجی حالِ یِه ایران بدع هرچی داشتیم و شکافتنش حاجی دزد اَ ایران زیاد زده چی میشد اگه سرجاش میزاشتنش/: ای ساربان آهسته ران من میهنم غم دیده است       شادمهر چقدر حق میگه |▪تو مثلِ هوایِ خوبِه بَعدِ بارونی▪︎|