2737
2739
عباس😂

عههههه فردا میاد😣😣😣

●━━━━━━───────ㅤ   ⇆    ◁ㅤㅤ❚❚ㅤㅤ▷ㅤ ↻ تحمل کن،ميدونم حواس هيچکي بهت نيست*_*   انصاف نيس آدم بيشترازسنش احساس خستگي تو فکرش باشه:/                                                •°•°قصه ی خوابیدن “وجدان ها”روی خوابیدن “اصحاب کهف”را سفید کرده!!!!•°•°                            ما از تو به غیر از تو نداریم تمنا:)
راستی چی شد کرم؟ من از کسی بدم نمیاد😂😂😂

هیچی بابا حال نداشتم ببرم بدم پس بهش انداختم دور به سبب همونم خودمو تنبیه کردم هنوز کرم نگرفتم 😂😂

چرا ☹☹میخواستم دعوا گیس و گیس کشی ببینما 😂

ته دیگ عشق اول را هرچقدر که بسابی چه با اسکاج دوست داشتن های بعدی چه با سیم ظرفشویی عاشق شدن های بعدی از دلت  پاک نمیشودحالا تو هی بساب و از صدای ناهنجارش سردرد بگیر ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من اینجا با کسی آشنا نیسام ولی در کل از اینا بدم که میان فقط تو ذوق بقیه بزنن تربیت ندارن، عقده ای ...

👌👌👌

از اونایی‌ که میرن توی تاپیک بقیه خوششون نمیاد ولی بجای‌اینکه تاپیک و ترک کنند شروع میکنند درمورد تاپیک و استاتر بد بگند و تحقیر و ....😬

حال دلم خوب نیست یه صلوات برام میفرستی مهربون؟   دوست دارم زندگیم و بدم دست کسی بگم میشه یه دقیقه اینو بگیری؟!   بعد فرار کنم😅🙂ته مانده ی من است مراعات کنید!دنیا لج کرده باهام🥺بسکه گفتم روبه رام🙃من دروغهه خنده هام🙂خیسِ خیسم خب از اشک😢هی زمین خوردم همش😪خالیه دور و برم😞باز چی اومد به سرم؟😔هرچی به سرم بیاد حقمه میدونی چرا؟! چون با همه خندیدم با همه مهربون بودم به همه کمک کردم براشون هیچی کم نزاشتم حتی بخاطرشون گریه کردم!!!ولی اونا تو دلشون بهم گفتن آویزونِ احمق!من اگه حافظ بودم مردم با سهراب سپهری فال میگرفتن☹خدایا میگما من که عقل درست حسابی ندارم مواظب گند زدنام تو قسمت های حساس زندگی باشه🙏🙄خدایا یعنی میشه که بشه؟! 
هیچی بابا حال نداشتم ببرم بدم پس بهش انداختم دور به سبب همونم خودمو تنبیه کردم هنوز کرم نگرفتم 😂😂 ...

تنبل😂راستش از یکی بدم میومد ولی اسمشو یاد نیست خیلی اشغال بودم دلم میخواست بکشمش😂😂

بیخیال درست نشد عادی میشه 
2740
😂😂😂😂😒🤞لازانیا خیلی بیشوری چرا لایکش کردی

برو سس ع تو دره يخچال بيار بخورش

بدون امضا/بدون تاریخ    برو همین الان نقدش کن    ک*خل چک بی امضارو خر نقد میکنه که تو میخوای بری؟؟😐 دیوانه ام و با‌هیچکسم میل سخن نیست :/
ن بابا نی نی یار از هستی ساقطش کرد😂

اخ خودش گفت شنبه میاد😂😂😂💔

●━━━━━━───────ㅤ   ⇆    ◁ㅤㅤ❚❚ㅤㅤ▷ㅤ ↻ تحمل کن،ميدونم حواس هيچکي بهت نيست*_*   انصاف نيس آدم بيشترازسنش احساس خستگي تو فکرش باشه:/                                                •°•°قصه ی خوابیدن “وجدان ها”روی خوابیدن “اصحاب کهف”را سفید کرده!!!!•°•°                            ما از تو به غیر از تو نداریم تمنا:)
😂😄😄

سلام بدون دعوا و توهین بگن از یکی بدشون میاد؟ میشه؟ همین که نام ببرن از فلانی بدم میاد میشه توهین هم شما هم کسی که نام برده قطع میشه

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌