2737
2734
عنوان

سزارین در بیمارستان صارم

3633 بازدید | 32 پست

دوستان کسی اطلاعی راجع به بیمارستان صارم داره؟ میخوام برای سزارین اونجا برم میخوام بدونم چطوره ؟ زایمان اولم بیمارستان پارسا بودم پرسنل خوبی داشت اما بهداشتش خیلی خوب نبود و بیمارستان کوچیکی بود دنبال یه بیمارستان تمیز با کادر خوب میگردم .اگه کسی اطلاعی داره لطفا راهنماییم کنه

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2731
2740

دوستان هزینه سزارین در تهران بیمارستان صارم چقدره؟؟؟

🐣خاطره زایمان سزارین من آوین عزیزم در تاریخ ۱۲ آبان سال ۱۴۰۰ بدنیا اومد و دنیای من و باباش رو زیباتر کرد 🥰❤👶🏻                                                                            شمایی که دارید امضای من رو میخونید:🌹 لطفا برای شِفای همه ی مریض ها یه صلوات بفرستید 🌹                                  
من پرسیدم حدود ۱۱ تومن

سلام عزیزم،

شما بیمارستان صارم زایمان کردین؟ راضی بودین؟ ممنون میشم جواب بدین، دکترتون کی بود و هزینه زایمان چقدر شد؟

خنده های واقعی من در فضای مجازی رخ می دهد، چرا به اینجا وابسته نباشم!؟!
سلام عزیزم، شما بیمارستان صارم زایمان کردین؟ راضی بودین؟ ممنون میشم جواب بدین، دکترتون کی بود و هزی ...

نه عزیزم من فقط سوال کردم 

خودم دنبال بیمارستان خوب برا سزارین میگردم و الان هفته ۳۱ ام و فقط پیگیر بیمارستان خوب هستم 

نه عزیزم من فقط سوال کردم  خودم دنبال بیمارستان خوب برا سزارین میگردم و الان هفته ۳۱ ام و فقط ...

امیدوارم به سلامتی زایمان کنید

ممنون که جواب دادید❤

خنده های واقعی من در فضای مجازی رخ می دهد، چرا به اینجا وابسته نباشم!؟!
2706