2733
2734
عنوان

عکس کیکم‌ ...!!!!🤧🤧🤧🤧

| مشاهده متن کامل بحث + 1518 بازدید | 85 پست
وسطشو نگاه کنید 😱😱😱😱

🤣🤣🤣

خدایا اون چیزی رو برام بخواه که به صلاح منه. من بهت ایمان دارم. درسته بنده بدی برات بودم. درسته زمانایی که به اون چیزی که نرسیدم. ناشکری و کفر کردم. تو منو ببخش تو بخشنده‌ای پناهم باش که جز تو پناهی ندارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آها ممنونم عزیزم نمیدونستم 🙏 خیلی ذهنمو درگیر کرده 😔 شما کسی رو نمیشناسی تهران باشه معرفی کنی به ...

نترس گلم چیزی نیست براشون ذکر بگو

من اصفهانم عزیزدلم 

شرمندتم

آخرش نفهمیدیم چی به چیه؟مادویدیمو نرسیدیم: بعضیا نشستندو رسیدند!
قربونت برم خدا نکنه من فداتون بشم عزیزدلم محتاجیم به دعا چشم عزیزم اگ لایق باشم دعا میکنم براتون♥ ...

وای نگو اینجوری خدانکنه همیشه سلامت باشی

کاش اینجا بودی روی ماهت و میبوسیدم

یک دنیا ممنونم ازت جدت نگه دارت باشه عزیزدلم😘🌸🌸🌸🌸🌸♥♥♥♥♥

بابا از نبودنت خستم،از اینکه هنوز هم به این فکر میکنم که کاش همش خواب بود،از اینکه چرا نمیتونم کنار بیام.بابا همه فک میکنن من کنار اومدم با جای خالیت اما هیچکس نمیدونه که چقد یواشکی اومدم پیشت،یواشکی برات اشک ریختم يواشکی آز درد نبودت رفتم زیر سِرُم،بابا وقتی نیستی دیگه خودم و واسه کی لوس کنم؟ آز کی کمک بخوام که با جون و دل برام انجام بده دلم تنگ شده بپرم بغلت ولی آخه چجوری...مرسی خدا از اینکه هستی،ولی در و رو به مردم ما بَستی،آتئیست میشم بفهمم توام با اینا هم دستی....از این به بعد بگید روزِ میگم شبِ....از این به بعد اگه خداهم باشید من یکی آتئیستم:)                                                    تو چشام نگا کن و دستت و بذار تو دستم،غم و رو سیاه کن و دستت و بذار تو دستم،اگه ابر بارون بشه بارونِ بی امون بشه،دل و سر پناه کن و دستت و بذار تو دستم     غزلشونم♡
2728
عزیزم لطفا برای ازدواجم و خوشبختیم دعا کن از جدت بخواه کمکم کنه

چشم گلم

انشاالله عاقبتت بخیر بشه و یه همسر عالی از هر نظرت گیرت بیاد عشقم♥️

نترس گلم چیزی نیست براشون ذکر بگو من اصفهانم عزیزدلم  شرمندتم

جیگر گوشم لکنت گرفته چطور اروم باشم توروخدا دعا کن براش الهی حضرت موسی بن جعفر نگهدارت باشه 

صدقه سر شما نگهدار بچمم باشه 😔😔🙏

میشه  یه صلوات مهمونم کنی😍💜 نگاه خدا همیشه روی زندگیم بوده و هست 😍💜خدایا شکرت ،خدایا شکرت ،خدایا شکرت 😍🤲🏽خــدایـا تـو بـسـاز ' تـو بـسـازی هـیچـکـس نـمـیـتـونـه خـرابـش کـنـه 💫💫💫
وای نگو اینجوری خدانکنه همیشه سلامت باشی کاش اینجا بودی روی ماهت و میبوسیدم یک دنیا ممنونم ازت جدت ...

قربونت برم عزیزم 

مهربون بانو جان

فدایی داری دوست گلم

موفق باشی♥️♥️♥️

جیگر گوشم لکنت گرفته چطور اروم باشم توروخدا دعا کن براش الهی حضرت موسی بن جعفر نگهدارت باشه  ص ...

نترس جانم

میدونم مادری مادر هم خصلتش اینه غصه بچه رو بخوره

الهی به حق فاطمه زهرا به حق جدم که خوب بشه و میشه

توکل به خداکن♥️

2738
قربونت برم عزیزم  مهربون بانو جان فدایی داری دوست گلم موفق باشی♥️♥️♥️

عزیزی خواهر قشنگم

خوشحال شدم از هم صحبتی با شما

ممنونم😘♥🌸♥🌸♥🌸♥

بابا از نبودنت خستم،از اینکه هنوز هم به این فکر میکنم که کاش همش خواب بود،از اینکه چرا نمیتونم کنار بیام.بابا همه فک میکنن من کنار اومدم با جای خالیت اما هیچکس نمیدونه که چقد یواشکی اومدم پیشت،یواشکی برات اشک ریختم يواشکی آز درد نبودت رفتم زیر سِرُم،بابا وقتی نیستی دیگه خودم و واسه کی لوس کنم؟ آز کی کمک بخوام که با جون و دل برام انجام بده دلم تنگ شده بپرم بغلت ولی آخه چجوری...مرسی خدا از اینکه هستی،ولی در و رو به مردم ما بَستی،آتئیست میشم بفهمم توام با اینا هم دستی....از این به بعد بگید روزِ میگم شبِ....از این به بعد اگه خداهم باشید من یکی آتئیستم:)                                                    تو چشام نگا کن و دستت و بذار تو دستم،غم و رو سیاه کن و دستت و بذار تو دستم،اگه ابر بارون بشه بارونِ بی امون بشه،دل و سر پناه کن و دستت و بذار تو دستم     غزلشونم♡
من ی کیک پز حرفه ای ام اگه ی ۱۵مین میزاشتی کامل میپخت

خب عزیزپست بزارکیک درس کردنویاکسای که بلدنیستن مس من یادبده کیک هام همیشه پف نمیکنن چرا😥

💫اونیکه ازماسره خدای بالاسره💫  خواهرجان این  مردم برای جنس ارزان ترمزمیزنن فرقی هم نداردبرایشان میوه وپیازباشدیاانسان جنس ارزان مشتری  زیاددارد خواهرم خودراارزان نفروش حجاب یعنی من جواهرم وهرکس لایق من نیست  
عزیزم نمیشه خودت بنویسی براش؟؟؟من شنیدم حرز‌ امام جواد خیلی خوبه

نه قربونت گفت حتما با سید بنویسه حالم خیلس بده😭😭😭😭😭

میشه  یه صلوات مهمونم کنی😍💜 نگاه خدا همیشه روی زندگیم بوده و هست 😍💜خدایا شکرت ،خدایا شکرت ،خدایا شکرت 😍🤲🏽خــدایـا تـو بـسـاز ' تـو بـسـازی هـیچـکـس نـمـیـتـونـه خـرابـش کـنـه 💫💫💫
نترس جانم میدونم مادری مادر هم خصلتش اینه غصه بچه رو بخوره الهی به حق فاطمه زهرا به حق جدم که خوب ...

فدات بشم خواهری 😔

از دعاهای شماعزیزم یه حق موسی بن جعفر 🙏🙏🙏

2706