2737
2739
عنوان

عکس کیکم‌ ...!!!!🤧🤧🤧🤧

| مشاهده متن کامل بحث + 1518 بازدید | 85 پست

بچه ها هیچکس نمیدونه تو سایت سیدی هست که دعت بنویسه و سرکتاب باز کنه؟! 

میشه  یه صلوات مهمونم کنی😍💜 نگاه خدا همیشه روی زندگیم بوده و هست 😍💜خدایا شکرت ،خدایا شکرت ،خدایا شکرت 😍🤲🏽خــدایـا تـو بـسـاز ' تـو بـسـازی هـیچـکـس نـمـیـتـونـه خـرابـش کـنـه 💫💫💫
بچه ها هیچکس نمیدونه تو سایت سیدی هست که دعت بنویسه و سرکتاب باز کنه؟! 

یه تاپیک بزن عشقم♥ شاید نتیجه بگیری

آخرش نفهمیدیم چی به چیه؟مادویدیمو نرسیدیم: بعضیا نشستندو رسیدند!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه تاپیک بزن عشقم♥ شاید نتیجه بگیری

فدات بشم الان میزنم ممنون ولی میدونم کسی نمیاد😔😔😔

میشه  یه صلوات مهمونم کنی😍💜 نگاه خدا همیشه روی زندگیم بوده و هست 😍💜خدایا شکرت ،خدایا شکرت ،خدایا شکرت 😍🤲🏽خــدایـا تـو بـسـاز ' تـو بـسـازی هـیچـکـس نـمـیـتـونـه خـرابـش کـنـه 💫💫💫
نه قربونت گفت حتما با سید بنویسه حالم خیلس بده😭😭😭😭😭

الهیییییی عزیزم خیلی ناراحت شدم ولی گلم این چیزی نیس ک حل نشه

حتما با ارامش با این قضیه برخورد کن چشمش زدن پسرتو عزیزم

2731
خب عزیزپست بزارکیک درس کردنویاکسای که بلدنیستن مس من یادبده کیک هام همیشه پف نمیکنن چرا😥

ارد رو حتما سن بار الک کن زرده وسفید تخم مرغ رو جداکن زرده رو باشکرباید هم بزنی بعدبکینگ پودر باید ب اندازه باشه باتوجه ب ارد ودرحین پخت کیک درش روباز نکن

ارد رو حتما سن بار الک کن زرده وسفید تخم مرغ رو جداکن زرده رو باشکرباید هم بزنی بعدبکینگ پودر باید ب ...

من براچهرلیوان آردیک قاشق مرباخوری بکینگ پودرمیکنم 😁

💫اونیکه ازماسره خدای بالاسره💫  خواهرجان این  مردم برای جنس ارزان ترمزمیزنن فرقی هم نداردبرایشان میوه وپیازباشدیاانسان جنس ارزان مشتری  زیاددارد خواهرم خودراارزان نفروش حجاب یعنی من جواهرم وهرکس لایق من نیست  
خوب کم میریزی

من ترازوندارم گرم کنم میشه بگین براهرلیوان چندقاشق بکینگ پودرلازمه؟

💫اونیکه ازماسره خدای بالاسره💫  خواهرجان این  مردم برای جنس ارزان ترمزمیزنن فرقی هم نداردبرایشان میوه وپیازباشدیاانسان جنس ارزان مشتری  زیاددارد خواهرم خودراارزان نفروش حجاب یعنی من جواهرم وهرکس لایق من نیست  
2738
برای دولیوان یک قاشق غذا خوری سرخالی

ممنون بانو