2737
2739
عنوان

بیاین بگین دوست من چرا اینجوریه

127 بازدید | 9 پست

من یک دوستی دارم خیلی ناراحت شم از یک آقایی خوشش اومده ۱ سال پیش ۱ سال ندیدتش خیلی هم مغروره اصلا به طرف نگفته و به روی خودش نیاورده فراموشش هم نمی کنه همش فکر میکنه اون آقا بهش فکر میکنه به نظرتون این بنده خدا چشه ؟؟؟؟؟؟کلافم کرده دلم براش میسوزه    

کتاب جنس دوم‌ سیمون دوبوار‌ رو بهش‌ معرفی‌ کن😁 خودتم بخونش

چطور ميشود به يك پروانه تبديل شد ؟"بايد آنقدر آرزو و اشتياق پرواز داشته باشی كه ديگر دلت نخواهد كرم باقی بمانی." راز سایه✍🏻 #دبی_فورد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
مرض داره

واقعاااا اخه قبلا عاشق ی پسره بوده تو مسافرت تو مدت کوتاه عاشقش شده ۸ ساله فراموشش نکرده تا براش خواستگار اومدو و... که یخورده از فکرش اومد بیرون اینم استادش بود وضع اجتماعی و... خیلی بالا تر از دوستمه دیگه از فکرش نمیاد بیرون باهاشم خیلی صمیمی ام دلم براش میسوزه

واقعاااا اخه قبلا عاشق ی پسره بوده تو مسافرت تو مدت کوتاه عاشقش شده ۸ ساله فراموشش نکرده تا براش خوا ...

ولش کن

خیلیا میپرسن من ازدواج کردم یا نه؟من درحال حاضر مجردم، قبلا تا پای سفره عقد رفتم، روی صندلی هم نشستم حتی عاقد هم اومد تااینکه عروس و دوماد اومدن مجبور شدم پاشم.
2740
زیاد سر در نیاوردم ولی بالاخره اگ طرف بد  هس باید فراموشش کنه

بد نیست عالیه دوست بیچارمم از خوشگلی و قد و.. کم نداره تو ناز و نعمت ام بزرگ شده فقط مشکلش اینه که مغروره