2737
2734
بچه ها خونه ما بد نیس ولی من خیلی حساس شدم میگم باید فرش و مبلو عوض کنیم خواستگارم بیاد بنظرتون چ کن ...

نکن. اینجوری، هیچ وقت بخاطر چیزی ب خانوادت فشار نیار اگ واقعا بده و کهنس و خانوادت میتونن عوض کنین وگرن ن 

اونی ک شما رو بخاطر مبل و فرشت بخاد همون بهتر ک نخاد

میشه ی صلوات برای مادر مرحومم بفرستی🌷 اگ تونستی برای مادرم سوره یس بخون منم برات سوره الرحمن میخونم🌻❤️خبرم بده 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حالا من خواستگار سطح بالا میخوام نیست  همه پایینتر از خودمونن

من که الان ازدواج کردم

ولی یادمه خواستگاری گفت من دوست دارم خانمم فوق لیسانس داشته باشه شما درس می خونی ارشد بگیری بهش گفتم نه حوصله ندارم،،،،،الان ارشدم گرفتم و دانشجو دکترا هستم

گفت طبقه بالای مامانم اینا میشینیم گفتم تو بگو تو چادر من باهات میام

اصلا الان دارم فکرش رو میکنم نمیدونم هدفم چی بود

2731
بخدا خیلی اذیتم.ینی خواستگاری هرکی میرن وسایلشون باید عالی باشه؟خونه ما بد نیس ولی لوکسم نیس خجالت م ...

نه بابا چه لوکسی اخه دختر خوب

بجا اینا فک کن در مورد چه چیزایی باهاش صحبت کنی 

در مورد شرط هات در مورد انتظاراتت در مورد حق های قانونیت و…. 

بعد ازدواج میبینی که مبل اصلااااا تاثیری نداره ولی توافق های اولیه چرا

وانوشه جانم کجایی🥺هر وقت دلت گرفته بود بگو برات ایه الکرسی بخونم. خیلیییی التماس دعا دارم ازتون.صلوات به نیت حاجت روایی همه :  اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.                    اگه میتونی برام یه چهارقل بخون و دعا کن به سه تا آرزوم برسم❤️                  متن سوره هایی که پست میکنم رو راحت کپی کنید😆من کی باشم که بخواید ازم اجازه بگیرید🙏🏻فقط من دعا کنید
نکن. اینجوری، هیچ وقت بخاطر چیزی ب خانوادت فشار نیار اگ واقعا بده و کهنس و خانوادت میتونن عوض کنین و ...

مبلمون بد نیس یکم قدیمیه فقط فرشامونم ست نیس یذره لنگه ب لنگه س مامانم حرفشو زد عوض کنیم خودمم خجالت میکشم😔😔

2738
من که الان ازدواج کردم ولی یادمه خواستگاری گفت من دوست دارم خانمم فوق لیسانس داشته باشه شما درس می ...

قبول کردی همه شرط هاشو؟

وانوشه جانم کجایی🥺هر وقت دلت گرفته بود بگو برات ایه الکرسی بخونم. خیلیییی التماس دعا دارم ازتون.صلوات به نیت حاجت روایی همه :  اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.                    اگه میتونی برام یه چهارقل بخون و دعا کن به سه تا آرزوم برسم❤️                  متن سوره هایی که پست میکنم رو راحت کپی کنید😆من کی باشم که بخواید ازم اجازه بگیرید🙏🏻فقط من دعا کنید
بخدا خیلی اذیتم.ینی خواستگاری هرکی میرن وسایلشون باید عالی باشه؟خونه ما بد نیس ولی لوکسم نیس خجالت م ...

دقیقا من حتی دوستای خودمم دعوت نمیکنم 🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️

ببین خیلی قدیمی نیس اوکیه ولی من روم نمیشه اینارو ببینن مامانمم میگه عوض کنیم.خیلی اذیتم بخدا سر این ...

اگه هم سطح هستیم اصلا توجه نکن 

پسری که بخاد تورو ب این چیزا توجه نمیکنن 

منم سطح مالی همسرم و خونه زندگی شون از ما خییییلی بهتر بود ولی توجه نکردم چون همسرم منو بخاطر خودم میخاست میدونستم اگه خانوادشم چیزی بگن پای حرفش هست 

از طرف دیگم خودتونو ضعیف نشون ندید اصلا جلوشون از هیچ نظر 

من که الان ازدواج کردم ولی یادمه خواستگاری گفت من دوست دارم خانمم فوق لیسانس داشته باشه شما درس می ...

من بوذم ميگفتم عمرن طبقه بالاي نتت نميشينم😂😂

بچه بودي ديگ وعاشق🤣

نه بابا چه لوکسی اخه دختر خوب بجا اینا فک کن در مورد چه چیزایی باهاش صحبت کنی  در مورد شرط ها ...

اره راست میگی.اخه خیلیارو دیدم سر و وضع خونشون خیلی بدتره ولی خواستگارای خوبی رفتن خونشون.ادنا پی چیکار میکنن؟😔

2706