2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نیومده

ولییییییی کلااااااااا من عمرااااا بذارم یه غریبه که نمیشناسم بیاد خواستگاریم🚶🏻‍♀️🚶🏻‍♀️🚶🏻‍♀️🚶🏻‍♀️🚶🏻‍♀️

وانوشه جانم کجایی🥺هر وقت دلت گرفته بود بگو برات ایه الکرسی بخونم. خیلیییی التماس دعا دارم ازتون.صلوات به نیت حاجت روایی همه :  اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.                    اگه میتونی برام یه چهارقل بخون و دعا کن به سه تا آرزوم برسم❤️                  متن سوره هایی که پست میکنم رو راحت کپی کنید😆من کی باشم که بخواید ازم اجازه بگیرید🙏🏻فقط من دعا کنید
2731
منو همسرم ۷ سال دوست بودیم دیگه صحبت زمان خواستگاری نداشتیم 😅

درستشم اینه😂

خوشبخت باشین❤️🙏🏻

وانوشه جانم کجایی🥺هر وقت دلت گرفته بود بگو برات ایه الکرسی بخونم. خیلیییی التماس دعا دارم ازتون.صلوات به نیت حاجت روایی همه :  اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.                    اگه میتونی برام یه چهارقل بخون و دعا کن به سه تا آرزوم برسم❤️                  متن سوره هایی که پست میکنم رو راحت کپی کنید😆من کی باشم که بخواید ازم اجازه بگیرید🙏🏻فقط من دعا کنید
2738

یکی دو بارشو نمیشناختم وقتی دیدمشون به دلم نشست برام مهم نبود که پولدار بود یا متوسط ولی به دلم نشست

دیدی میری تو یه جمع میبینی تو نگاه اول به یکی جذب میشی به دلت میشینه  دوست داری  نگاش کنی بای اونجوری باشه😁

انَّ مَعَ العُسر یُسرابا هر سختی ، آسانی هست ؛
2706