2737
2734
عنوان

معرفی کتاب

383 بازدید | 14 پست

سلام، من از امروز تصمیم گرفتم کتابهایی که قبلا خوندم و یا دارم میخونم را اینجا معرفی کنم،امیدوارم خوشتون بیاد 

خوشحال میشم هرکسی هر کتابی که خوبه را معرفی کنه ، تبادل همچین اطلاعاتی حال آدمو خوب میکنه 

چند هفته پیش این کتاب را به توصیه یکی از دوستان خوندم و برام جالب و دوست داشتنی اومد 

امیدوارم خوشتون بیاد 

من یک مادرم، مادری بدون زایمان اما عاشق فرزندانم. حس شیرین مادریم را با هیچ لذتی تغییر نخواهم داد.     
چمدان چشمهایش بزرگ علوی مدیر مدرسه و پنج داستان جلال کویر و هبوط علی شریعتی معمای هویدای عباس میل ...

چقدر عالی ممنونم 😍😍

من بغیر از معمای هویدای بقیه را خوندم حتما این یکی هم می خونم 

بی‌نهایت سپاس ⚘⚘🙏🙏🙏

من یک مادرم، مادری بدون زایمان اما عاشق فرزندانم. حس شیرین مادریم را با هیچ لذتی تغییر نخواهم داد.     

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
چقدر عالی ممنونم 😍😍 من بغیر از معمای هویدای بقیه را خوندم حتما این یکی هم می خونم  بی‌نهایت ...

خواهش عزیزم. فقط معمای هویدارو باید دست دوم فروشیا پیدا کنی

تجدید چاپ نشده

راستی کلیدر کارنامه سپنج جای خالی سلوچ محمود دولت آبادی عزیزم . نفحات نفت امیر خانی.ناصر ارمنی امیرخانی. خانم مربی سعیده صدیق زاده. موریانه بزرگ علوی هم اگه نخوندی و کتاب خونی بخون  

انشاءالله ک خوشت بیاد

خانم آقای دکتر
خواهش عزیزم. فقط معمای هویدارو باید دست دوم فروشیا پیدا کنی تجدید چاپ نشده راستی کلیدر کارنامه سپن ...

ممنونم که گفتین اینجوری کارم راحت میشه برای خرید کتاب🥰🥰🌹🌹

وااای یک دنیا تشکر واقعا ممنونم، نه غیر از کلیدر و جای خالی سلوچ بقیه را نخوندم حتما تهیه میکنم می خونم 

دیدن و آشنا شدن با دوستانی همچون شما که کتاب‌باز هستین سر شوقم میاره که عمیق‌تر و بیشتر سمت کتاب برم 😍😍😍⚘⚘⚘

ما یه پیج کتاب داريم که کتابهایی رو كه خوندیم با تصاویر جذاب معرفی میکنیم.

@parvaz.ba.ketaab

اگر دوست داشته باشین خوشحال میشیم همراه ما باشید و با نظرات و حمایتهاتون به روند بهبود پیج و بالابردن سرانه مطالعه کمک کنید.

اينستاگرام

@parvaz.ba.ketaab

🌹🌹❤❤

2738
ما یه پیج کتاب داريم که کتابهایی رو كه خوندیم با تصاویر جذاب معرفی میکنیم. @parvaz.ba.ketaab اگر د ...

چقدر عالی ممنونم از پیشنهاد خوبتون باعث افتخارمِ 🙏🙏⚘⚘

ی سوال😅 شما از کی کتاب خون شدین؟🤔چند ساله؟😶

راستش من از بچگی کتاب برام یه چیز جذاب بود ، هنوز کتابهای قصه دوران کودکیمو نگه داشتم، بعد هم کتابهای نوجوانان خوندم و دبیرستان تو اکیپ دوستانمون به طرز عجیبی رمان میخوندیم ، بعد هم که وارد دانشگاه شدم و کتابهای دیگه هم می خونم، باید بگم تا یادم میاد کتاب می خونم 😂😂😂🤭🤭🤭 

راستش من از بچگی کتاب برام یه چیز جذاب بود ، هنوز کتابهای قصه دوران کودکیمو نگه داشتم، بعد هم کتابها ...

چه عالی😍

منم تو بچگی کتاب خیلی دوست داشتم

یه کتاب قصه داشتم که اینقدر خونده بودمش ورقاش از هم باز شده بودن و کلا داغون شده بود😅

نوجوونیمم کم و بیش میخوندم ولی از دبیرستان به بعد دیگه نخوندم و کلا عادتش برام از بین رفت

الان میخوام اگه بشه دوباره شروع کنم 😁

رَهِ آسِمان دَرون است .... ☁️                                                   
چه عالی😍 منم تو بچگی کتاب خیلی دوست داشتم یه کتاب قصه داشتم که اینقدر خونده بودمش ورقاش از هم باز ...

وقتی انقدر علاقه داشتی حتما الان هم همون شوق و اشتیاق را براش داری ، خیلی خوشحالم که دوباره میخوای شروع کنی به مطالعه 😍😍😍😍

ممنون از شما حضور و نظراتتون واسمون ارزشمنده🙏🌹

بزرگوارید 🙏🙏⚘⚘⚘

2706