2733
2739
عنوان

هنوز سر جریان نرفتن اتلیه قهریم با شوهرمـ کارای مراسم جاری

| مشاهده متن کامل بحث + 829 بازدید | 54 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
چ ربط داره  من همیشه واسه هر مراسمی ک برم ارایشگاه دلم میخاد اتلیه برم عکس بندازم

شوهرت چن سالشه؟ خودت چی؟ باز پول خرج کن برین اتلیه حیاب کار دستش بیاد مگه اونا ماشین ندارن؟

کاربری دست دو نفر 🥰
واسه شام بیرون رفتنا و گشت گزارا ک اصلا شوهر منو نمیشناسن فقط واسه این کارا میشناسنش

عزیزم توقع داری موقعی  ک دوتایی میخان بیرون برن و بگردن بیان شوهر شمارو هم با خودشون ببرن؟

بنظرم توقعتون بیجاست عزیز

2740
عزیزم توقع داری موقعی  ک دوتایی میخان بیرون برن و بگردن بیان شوهر شمارو هم با خودشون ببرن؟ بنظ ...

منظور من خونوادگی بوده شما چرا عمق حرف ها رو متوجه نمیشی 

معلومه ک منظورم تفریحات دو نفره شون نیس 

عروسی جاری که نه البته ! عروسی برادرش بوده و طبیعیه که بخواد بهش کمک کنه ، مطمئنا برای عروسی شما هم برادرشوهرت کمک کرده . 

این عروسی جاری گفتنت مثل این میمونه که شما برای عروسی خواهرت کمک کنی بعد شوهرت بگه برای عروسی باجناقم سنگ تموم گذاشتی !!!

خدارامیشناسم ازشمابهتر/شماراازخدابهتر/خداازهرچه پنداری جداباشد/خداهرگزنمیخواهدخداباشد/نمی خواهدخدابازیچه دست شماباشد/که اوهرگزنمیخواهدچنین آیینه ای وحشت نماباشد
2706