2737
2739
عنوان

هنوز سر جریان نرفتن اتلیه قهریم با شوهرمـ کارای مراسم جاری

| مشاهده متن کامل بحث + 829 بازدید | 54 پست

ازین بدتر ک شب حنا بندون خودم پیر اومد دنبالم چون رفته بود جاریمو بچه هاشو ببره خونشو؟؟منم شارژ نداشتم بهش زنگ بزنم ارایشگره شوهرش اومده بود منو نمیتونست تو ارایشگاه تنها بزاره؟؟؟یا اینکه روز عروسیم سر خر اورده بود برام ک میخواستن تو ماشیپ عروس بشینن فیلم بردار بهشون کفت باید با ی ماشین دیکه برن قهر کردن؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
میگه موهای بچه رو حتیشونه نکرده بع  تاپیک قبلش نوشته خودم بردم ارایشگاه😐✋

مشخص هم حسودی به جاریت هم دروغگویی یه تاپیکاتم.گفتی جاریمو نفرین کردن گفتم سر بچاش بیاد ...با این رفتار و طرز فکر خودت عذاب میکشی لااقل تاپیک قبلتو پاک.کن که اینقد صایع نشی خانم دروعگو 

به نظرم  کار هر دوتون اشتباه بوده. هروقت میرین ارایشگاه ک نباید هم یه دومیلیون بدین واسه عکس و اتلیه ک 

و جاریتم تولد دخترشو تو خونه بگیره. تالار دیگه واقعا زیاده.    به جای این همه هزینه های اضافه سیاست داشته باشین یه طلا ب طلاهاتون اضافه کنید.  انگشتری سکه  کوچیکی.   این چیزا میمونه براتون عکسو ک با گوشی کیفیت دار هم میشه گرفت زد تو البوم . 

نظر شخصیمه.   خیلی ولخرجی بیخود میکنید 

فرزند من به دنیا اومد .   خدایا شادی بچه دار شدن سهم همه ماست . تورو به عظمتت قسم  دامن همه منتظران رو سبز کن .   
2740
تولد کجا بود خاهر تاپیکای قبلشو نگا کن 

من رو این تاپیک نظر دادم کاری با بقیش ندارم.  

فرزند من به دنیا اومد .   خدایا شادی بچه دار شدن سهم همه ماست . تورو به عظمتت قسم  دامن همه منتظران رو سبز کن .