2733
2734

از چیزی ترسیدی؟؟ 

دلم برای شبای خونه روستایی مادربزرگم تنگ شده شبایی که رو لحاف و تشک یخ غلت میزدیم   شبایی که با صدای قور قور قورباغه ها جیر جیر جیرکا خوابمون می‌برد آخ که چه آرامشیییییی  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
از چیزی ترسیدی؟؟ 

فک کنم از وقتایی ک مامانم عصبانی بود هی ظرفارو میکوببد ب هم میشست هی کم کم ببشتر ترس برم داشت الان ب ی سری صداها حساس شدم مثل بوق ماشین افتادن ظرف و...

2738
وسواس فکری دارم فک کنم اونم شدیدش

وسواس فکری خیلی بده سعی کن حتما بری پیش یه  روانشناس تا کننترل و درمانش کنی یچیزایی خیلی وسواس فکری رو شدید میکنن و اثر به شدت منفی میذارن اگه به فکر خودت و خوب شدن خودت نباشی نمیتونی زندگی آرومی داشته باشی

( لینک داستان زندگیم ) اول از همه بگم جواب سوال پر تکرارتون رو! من مشاور نیستم ولی وقتی با کسی حرف میزنم که منو نمیشناسه اولین سوالش اینه که شما مشاوری؟!😜😁 ولی بر اساس مطالعات و تجربیاتم اگه بتونم کسی رو راهنمایی کنم حتما اینکارو میکنم و خوشحالم میشم👌🏻❤ اگر با هر نظر یا تاپیک من حال دلتون بهتر شد یا به نتیجه ای رسیدین برای عاقبت بخیریمون و اینکه زودتر به هم برسیم دعا کنید🙏🏻💚اگه بعد هر لبخندی خداروشکر نکردی! حق نداری بعد هر اشکی گله مندش باشی🙂🙃خدای قشنگ و مهربونم شکرت برای همه داشته ها و نداشته هام❤🤩😘