2733
2739
عنوان

کسیو دیدین بعد زایمان بچه رو داده باشه به شوهرش. و جدا شده باشه

| مشاهده متن کامل بحث + 4228 بازدید | 213 پست
شرایطت سخته واقعا،من قضاوتت نمیکنم،دیدم مادرایی که بچه ها رو دادن به پدر و رفتن پی زندگیشون شمام فکر ...

شوهرم مشکل اعصاب داره روانیه رفتم تا کارای طلاق و نصفشم انجام دادم جلو دره اقوامم یکی نمونده بود رفت گفت گوههه خوردم شخصیت واسه خودش نزاشت به قراننننن الان دوباره هارررر شده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شوهرم مشکل اعصاب داره روانیه رفتم تا کارای طلاق و نصفشم انجام دادم جلو دره اقوامم یکی نمونده بود رفت ...

برو ی وکیل خِبره پیدا کن 

کارتو راه میندازه 

خودت تنها بری بیای یا وکیلت خوب نباشه نمیتونی 

الان کم نیستن وکیلایی که گرگین برا خودشون

سریع کارتو راه میندازن

2731
مادرم واسم سیسمونی گرفته یه زنگ نزده یه تشکر کنه ازش 

مهم نباشه برات. اون شعور خودش رو میرسونه. مادرشوهر من هرجا میره بعد ۸ سال زندگی میگه عروس من جهیزیه نداشته. در صورتی که نه تنها کامل داشتم بلکه همه چیز خارجی مارک فیلیپس. چیکارشون میشه کرد؟ همینقدر بیشعورن. وقتی میدونی همسرت این مدلیه دیگه به این چیزا فکر نکن که اعصابت خراب شه. اونا با این رفتارا خودشون و کوچیک میکنن نه تو. دست مادرتم درد نکنه

مـن هـمانی ام که بی تو...پای تمام دوست داشتنهایم ایستاده ام...🥺
شوهرم مشکل اعصاب داره روانیه رفتم تا کارای طلاق و نصفشم انجام دادم جلو دره اقوامم یکی نمونده بود رفت ...

همشون همینن،خاک تو سر اون پدر مادری که می‌دونن بچشون اهل ساختن زندگی نیست میزارن بره ازدواج کنه گند بزنه به زندگی طرف مقابل،حالا چه زن چه مرد فرقی ندارن..بش بگو بره روان درمانی کنه

زنِ ایرانی، اهلِ خود ویرانی..!
میشه بپرسم برای چی به اینجا رسیدی  مشکا اصلی با شوهرت چیه

بد دهنه فوش میده چه فوشایییییییییی به مادر پدر خودشم میگه دست بزن داره توهم میزنه مادر پدرش و میگه هر حرفی رفتاری کردن تو هیچی نگوووووو اخه چقدررررررر میگه اول اونا بعد تو چت میکنه خیانت میکنه میگه اونا وفادارترن از تو رودارههههه پروههههه مغرورههههههه متنفرم ازش 

اونم دختر بچه درست زندگی سختی داری حداقل بخاطر دختر بزار ی خورده جون بگیر بعد برو بخدا گناه از داشتن مادر محرومش نکن میدونم سخت برات زندگیت اما به اون موجود کوچولو فکر کن که بعد تو چه بلا سرش میاد

2740
بد دهنه فوش میده چه فوشایییییییییی به مادر پدر خودشم میگه دست بزن داره توهم میزنه مادر پدرش و میگه ه ...

باور کن اگر خودت رو سرگرم چیز دیگه ای کنی و خودت و بزنی به نشنیدن و ندیدن این حرفا زندگی بهتری داری. یکم تمرین کن

مـن هـمانی ام که بی تو...پای تمام دوست داشتنهایم ایستاده ام...🥺
باور کن اگر خودت رو سرگرم چیز دیگه ای کنی و خودت و بزنی به نشنیدن و ندیدن این حرفا زندگی بهتری داری. ...

اخه اون احترام خانواده منو تمیگیره اون قدرت احترامشو دارن من چرا بگیرم با وجود بدی خانوادش 

راست میگی گناه داره بچه طفل معصوم  خودم و چطور آروم کنم پس بخدا با اشک مینویسم

بعد زایمان زیرنظر دکتر فلوکستین بخور،مثل معجزه س..اصلا باورت نمیشه همه جوره آرومت میکنه

ولی با دکتر هماهنگ باش

مثل باد سرد پاییز،غم لعنتی به من زد...
همشون همینن،خاک تو سر اون پدر مادری که می‌دونن بچشون اهل ساختن زندگی نیست میزارن بره ازدواج کنه گند ...

نمیره فکر میکنه خیلی سرش میشه ساعت سه و چهار شب بیدار میشه تو خونه میگرده دیووونه س 

2706