2737
2734
عنوان

کاربر نی نی سایت

| مشاهده متن کامل بحث + 194 بازدید | 20 پست

●━━━━━━───────ㅤ   ⇆    ◁ㅤㅤ❚❚ㅤㅤ▷ㅤ ↻ تحمل کن،ميدونم حواس هيچکي بهت نيست*_*   انصاف نيس آدم بيشترازسنش احساس خستگي تو فکرش باشه:/                                                •°•°قصه ی خوابیدن “وجدان ها”روی خوابیدن “اصحاب کهف”را سفید کرده!!!!•°•°                            ما از تو به غیر از تو نداریم تمنا:)
من چن بار گزارشم متاسفانه فقط ب منم نگفتن چن بار لفظ بی حیاعم ب بقبه گفتن

لینک تاپیکه‌رو بده عزیزم ما هم بریم براش گزارش بزنیم رسیدگی کنن

توسل بر امامت(حق شاه نجف)کن، حمایت می‌کندحتما😍
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

https://www.ninisite.com/discussion/topic/6729948/وای-خدا-چیکار-کنم-اگه-واقعا-دوست-پسرم-ازم-سو-استفادا-کرده-باشه-و-ترکم-کنه

●━━━━━━───────ㅤ   ⇆    ◁ㅤㅤ❚❚ㅤㅤ▷ㅤ ↻ تحمل کن،ميدونم حواس هيچکي بهت نيست*_*   انصاف نيس آدم بيشترازسنش احساس خستگي تو فکرش باشه:/                                                •°•°قصه ی خوابیدن “وجدان ها”روی خوابیدن “اصحاب کهف”را سفید کرده!!!!•°•°                            ما از تو به غیر از تو نداریم تمنا:)
2731
نه گلم این خانوم امیدوارم ضدقانون اینجا نباشه اسکرین گذاشتن

اصلا نباید اسکرین بذارین چون شما هم قطع میشین فقط پستهای توهین رو گزارش بزنین رسیدگی میشه تاپیک هم نزنین چون همین جا هم دعوا میشه

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌ساعت کاریم 5غروب تا 11 شب 5شنبه و روزهای تعطیل رسمی از صبح تا 11شب بنده هستم در خدمتتون🌶
اصلا نباید اسکرین بذارین چون شما هم قطع میشین فقط پستهای توهین رو گزارش بزنین رسیدگی میشه تاپیک هم ن ...

چشم حتما 

عذر میخوام