2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بااونایی ک مچم اره عکس میگیرم

واستا ببینم کوش کوش کوش👀 کجا دررفت وووش ووش ووش🤤 چقد ناز بود موش موش موش🤤😲🤩 همه کارا از دم تاپ ناچ😝تاپ ناچ😝 پاره کردم قاچ قاچ قاچ قاچ😂 فردا رو بیخیال تا هست امروز🌺 به هرحال هرسال برگا رنگ میگیرن ی چند ماه سبز🌿آخر با زرد میمیرن🍂تابستون رفت سرما تنمو افتاده کرد❄ توی خماری و صبر عین معتاد کرک🤤 ولی زیر گریه پاییز خیس نمیشیم🌦زمستونم سوییس نریم میریم پیست دیزین🛹 بهارم که هوا ابر فقط بوی خوب داره☁️که داره به ما میگه تابستون توراهه🏝 زندگی میکنیم امروزو انگا فردایی نیست🌙💃نمیخوام برم زوده😃این داستانمونه🌙با تو داغونم خوبه😍🌙💎

کلا عروسی هامون نهایت یه دست و مو باز باشه ، چه مختلط چه جدا بیشتر نمیشه 

عکس هم خانوادگی 

کل خانواده پدری میریم یه جای خوب 

اینقدر عکس میگیریم تا خسته شدیم کلا عروسی یادمون می‌ره😂😂 عادت همیشگی مون هست

کاربری جدیدا به من تعلق گرفته 
2740

پوشیده عکس گرفتم 

فقط به   خدای مهربونمون     اعتماد کن و به ائمه متوسل شو برات ناممکن هارو ممکن میکنن❤❤خداااااجونمممم❤میشه دستای منم مث دوستای نی نی سایتم پرکنی میدونم که ناامیدم نمیکنی از امشب امیدم هیییچ احدی نیست فقط امید به رحمتت دارم .پس تنهام نذار   .من تجربه تلخ حاملگی خارج رحم دارم دعا کنید بارداری بعدیم سالم باشه 😢😭

فقط با خانوادم گرفتم 

فیلمبرداری هم یه ساعت بود 

زیاد خوشم نمیومد 

عشق های واقعی پیدا نمیشن، ساخته میشن💜...همسرم مکمل ارامش زندگیمه❤️⁩ای آن که دوست دارمَتَ اما ندارمَتَ...جایت همیشه در قلب من درد میکند🌟من دوست دارم بگم ویتامین۳۰ تو بگو ویتامین ( ث یا c) کاری به ویتامینای من نداشته باش 😌

زیاد با کسی عکس نمیگیرم جز شوهرم و خانوادم..کلا با بقیه حال نمیکنم که عکس بگیرم 

علی؟!!!!!                                                                           همسر عزیزتر از جانم💖 خداروشکر میکنم که تورو با من آشنا کرد.. خداروشکر میکنم که همسرم شدی و دنیامو زیباتر کردی.. خداروشکر میکنم که بابای پسرم تو هستی👶💗یادمه اولین‌بار که منو دیدی گفتی میخوام خانوم خونم باشی و من باورت نکردم..تورو از خودم روندم💔 ولی الان پنج ساله که خانوم خونتم و بابتش هزاران بار خداوند رو شکر میکنم💋بمونی برام مرد بی نظیر من🤴👸💞💞💞
عکس میگیریم ولی پوشیده نه البته فقط با تلفن خودمون

ما هم همینطور ولی با خالم و دختر عموهای متاهلم که اصرار کردن عکس گرفتم اونم نه پوشیده الان خییییلی پشیمونم

بله میگیریم 

عروسیهامون خانم و آقا با هم هستن حجاب نداریم دیگه همونجوری عکس میگیریم

ولی به نظرم اگر کسی حجاب داشته باشه معمولا موقع عکس حجاب میزارن چون ممکنه عکسشونو نامحرم ببینه

2706