2733
2739
عنوان

برنامه و راهکار برای مدیریت اقتصاد خانواده

| مشاهده متن کامل بحث + 200159 بازدید | 4212 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مرسی بچه ها چقدر خوبین خیالم راحت شد
7راز خوشبختی از کوروش کبیر: متنفر نباش"عصبی نشو"ساده زندگی کن کم توقع باش"همیشه لبخند بزن"زیاد ببخش 1دوست خوب داشته باش
2731
بفروش سانازی جون اما بعدش حتما طلا بدون اجرت بگیر الکی پول اجرت نده که ضرر میکنی
7راز خوشبختی از کوروش کبیر: متنفر نباش"عصبی نشو"ساده زندگی کن کم توقع باش"همیشه لبخند بزن"زیاد ببخش 1دوست خوب داشته باش
2738
الی جون من از اول دی که تصمیم گرفتم پول جمع کنم 500 هزار جمع کردم تو اون تایپیک گفتم یه میز نهار خوری داشتیم که اصلاااااا دوسش نداشتم بردیمش همون مغازه که ازش خریده بودم که واسمون بفروشش الان بدون میز شدیم معلوم نیست کی به فروش بره واسه همین میفروشم دستبندمو میز میخرم بعد پول میزی که فروخته میشه رو میرم دستبند میخرم شوهرم گفت تازه پولم میذارم روش واست
🍁🍁🍁🍁
عزیزم برای روز مبادامون، برای اینکه تا شوهر بفهمه پولی پس انداز شده تا خرج نکنه ول نمیکنه. اگه بدی که پولت رفته اگه هم ندی میشی ادم بده و هزارتا انگ میخوری که پولو بیشتر از من دوس داری.
الان دستبندتو گرمی صد تومن ازت برمیدارن، به فرض اینکه طلا همینجوری ثابت بمونه ، موقع خرید اگه گم اجرت هم بخری گرمی ۱۱۵ به بالاست. این یعنی ضرر امروز میزو بخری فردا بخای بفروشی چند ازت برمیدارن؟ خیلی مفت خیلی ارزون .
2706