2733
2739
عنوان

برنامه و راهکار برای مدیریت اقتصاد خانواده

| مشاهده متن کامل بحث + 201096 بازدید | 4212 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مرسی سپیده جون الی جون 7 میلیون بود تقریبا 2 سال دیگه باید وام میدادیم معذرت می خوام گردنبنده...یادم نیست فکر کنم گرمی 115 خریدم ایتالیایی و خیلی خشکله...البته بدون اجرت خریدم اون موقع که طلا با اجرت گرمی 135 به بالا بود یک وام نوبتی 900 تومی هم تا یک ماه دیگه به دستم میرسه عیدی هامون هم هست مهم نیست نتونم بخرم مهم اینه که الان اون گردنبندو دوسال انداختم گوشه کمد دارم سود 18 درصده بانک و میدم
7راز خوشبختی از کوروش کبیر: متنفر نباش"عصبی نشو"ساده زندگی کن کم توقع باش"همیشه لبخند بزن"زیاد ببخش 1دوست خوب داشته باش
من بودم اینکارو نمیکردم.الان گرمی صد برمیدارن . درسته گردنبندو نمیندازی ولی اون یه سرمایه ای براتونه. تازه الان بیشتر وامها ۲۲ درصد به بالا هست. تسویه نمیکردم ولی از این به بعد واممو الکی هدر نمیدادم. تسویه کنم ماهی ۳۰۰ برام بمونه اینارو جمع کنم دوباره گردنبندو بخرم. نمیدونم بزار فردا صبح شرک بیاد نظرشو بگه.
2731
باش الی جون پس شما فکر میکنی صلاح نیست؟
7راز خوشبختی از کوروش کبیر: متنفر نباش"عصبی نشو"ساده زندگی کن کم توقع باش"همیشه لبخند بزن"زیاد ببخش 1دوست خوب داشته باش
2740
باشه عزیزم مرسی خواهرم گفت من ازت میخرم بعد هر موقع پولش و جور کردی با همین قیمت بهت میدم دوست ندارم قرض باشه شوهرم عادت کنه
2706