2733
2739

یه نفر واسم

چله ایت الله حق شناس رو  ساده واسم توضیح میده  که باید چکار کرد؟ 

🖤 دلم میسوزد و کاری ز دستم بر نمی اید 🖤باز میشه این در صبح میشه این شب  صبر داشته باش 🖤گر تو با بد، بد کنی! پس فرق چیست؟!💙یا حسین ادرکنی   یابالغوث ادرکنی 💙.. با گریه هام میاد غم هامو حل کنه   نزدیک میشه تا منو بغل کنه   از اسمون شهر خیلی پایین تره    درو که وا کنی💙 خدا 💙پشت دره   چشمامو بستم از کنارش رد شدم   چشماشو بسته تا نبینه بد شدم   هرکاری میکنم ازم نمیگذره  حسی که بین ماست از عشق بیشتره....     با خوشحالی دیگران خوشحال شو!  نوبت توهم میرسه😘😉     میشه برای حاجتم یه صلوات بهم هدیه بدی 😘        خداوند فرمود: با زبانی دعا کن که با آن گناه نکرده باشی تا دعایت مستجاب شود !!!به دیگران بگو برایت دعا کنند چون با زبان آنها گناه نکرده ای. 💙اباصالح التماس دعا هرکجا رفتی یاد ما هم باش
تو گوگل بخون کامل توضیح داده

میدونم

🖤 دلم میسوزد و کاری ز دستم بر نمی اید 🖤باز میشه این در صبح میشه این شب  صبر داشته باش 🖤گر تو با بد، بد کنی! پس فرق چیست؟!💙یا حسین ادرکنی   یابالغوث ادرکنی 💙.. با گریه هام میاد غم هامو حل کنه   نزدیک میشه تا منو بغل کنه   از اسمون شهر خیلی پایین تره    درو که وا کنی💙 خدا 💙پشت دره   چشمامو بستم از کنارش رد شدم   چشماشو بسته تا نبینه بد شدم   هرکاری میکنم ازم نمیگذره  حسی که بین ماست از عشق بیشتره....     با خوشحالی دیگران خوشحال شو!  نوبت توهم میرسه😘😉     میشه برای حاجتم یه صلوات بهم هدیه بدی 😘        خداوند فرمود: با زبانی دعا کن که با آن گناه نکرده باشی تا دعایت مستجاب شود !!!به دیگران بگو برایت دعا کنند چون با زبان آنها گناه نکرده ای. 💙اباصالح التماس دعا هرکجا رفتی یاد ما هم باش

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

خانم نیستم ولی لینک تلگرامش،عضوبشید بخونید ..

https://t.me/hghshenas_110

ب زودی از سایت میرم...😊.چندتا از کارایی که دنیا و آخرتمون رو تضمین می‌کنه میگم شما هم چیزی می‌دونستی بگو بهش اضافه کنم فقط از اون اصل کاری ها باشع 😊....۱، اول بنظرم نماز اول وقت هست ۲، گره یکی رو گشودن ( کمک ب دیگری ) چ مالی چ غیر مالی  . وااای ک چی هست این مورد ،حیف نمیتونیم درکش کنیم  ...تو همین سایت با حرف زدنت گره ی یکی رو بگشای ..خدا می‌دونه یعنی چی. ..بیرون میری پول داری یه کوچولو به یه فقیری کمک کن نترس پولت کم نمیشه 😅 ۳، استغفار کردن..دائم استغفار کن از نماز خوندنت هم استغفار کن حتما نباید گناه کنی که 😅 ۴. دست و پای مادر رو بوسیدن و خوشحال کردنش  .الان برو کف پاشو ببوس 😘 بعد پدر  ۵.زیارت عاشورا همیشه بخونید دائم زیارت عاشورا رو بخونش ( پنج دقیقه بیشتر وقتتو نمیگیره)  ۶.برا تعجیل و ظهور و امام زمان عج  و سلامتیش همیشه اول دعا کن بعدش همسایه و فامیل و دوستان فقط ب فکر خودت نباش ...الهم عجل لولیک الفرج ب حق حضرت زینب سلام الله علیها رو یادت نره از قلبت برا ظهور و سلامتی آقا دعا کن ۷، مهم ترینش رهبرمون آقا سید علی خامنه ای رو دریاب ...پشتش باشید....ب حرفاش گوش بده و با جون ودل عمل کن..چون وچرا براش نیار😔 ....وگرنه هلاک میشی و عاقبت بخیری فقط با ایشون هست 🌹...این ۷ مورد رو دائم انجام بدید مثل ریسمان محکم عادت برات بشه      .حالا ک تا اینجا اومدی برا حاجت روایی خودت هدیه ب امام زمان عج  یه دونه صلوات بفرست..«الهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم»🌹...هر وقت دلت گرفت این آهنگ و گوش بده  ان شاء الله دلت باز شه . 😊🤲🤲       https://uupload.ir/view/majid_bani_fateme_-_jan_agham_sana_ghorban_agham_(128)_hw4f.mp3/
2731