2737
2739

میخوام برای اولین بار غذا بپزم

ماهی و برنج 

ماهی از اون نازک ها هست کوچیکا یادم رفت اسمش رو 🤣

شنگول منم منگول منم حبه انگور تویی.....بی مزه هم خودتونید😎👊 من بجای تشکر لایک میکنم بوس به کلتون😚💃

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کلیکا؟

🐣خاطره زایمان سزارین من آوین عزیزم در تاریخ ۱۲ آبان سال ۱۴۰۰ بدنیا اومد و دنیای من و باباش رو زیباتر کرد 🥰❤👶🏻                                                                            شمایی که دارید امضای من رو میخونید:🌹 لطفا برای شِفای همه ی مریض ها یه صلوات بفرستید 🌹                                  
2731

عزیزم من دوسه ساعت به پختنش با روغن زیتون نمک فلفل سیاه اویشن و پودر سیر مزه دارش میکنم بعد هم میچینم تو ماهیتابه روش لیمو ترش و ورقه ورقه میچینم درشو میزارم با شعله کم بعد که پخت یکم شعله رو بیشتر میکنم دو طرفه شو بکم سرخ میکنم به قدری عالی میشه حتما امتحان کن عاشقش'میشی 

کمی زعفرون دم کشیده رو بریز تو یه بشقاب لازم نیس زیاد درست کنی نمکم بزن ماهی رو آغشته بهش کن یا حتی نمک خالی ولی ب مقدار بزن بعد ک تو روغن داغ سرخ کردی ظرفشو عوض کن تو اب لیمو یا اب نارنج بریز روش بذار تو ماکرو دم بکشه عالی میشه البته با ادویه مرغ و ماهی میشه ها خوبه اونم

2738
من اردو زروچوبه نمک فلفل رو ترکیب میکنم روغن داغ میکنم ماهیو میزنم تو اردو اینا بعد میذارم سرخ شه خی ...

چکار کنم خشک نشه؟

شنگول منم منگول منم حبه انگور تویی.....بی مزه هم خودتونید😎👊 من بجای تشکر لایک میکنم بوس به کلتون😚💃