2737
2739
عنوان

بچه ها ی فیلم توپ بهم معرفی کنید

103 بازدید | 12 پست

طنز...خانوادگی..امریکایی..

مرسی🌹

دلا نزد کسی بنشین که او از دل خبر دارد                                                         به زیر آن درختی رو که او گل‌های تر دارد

سرزمین اوارگان 

ی حالت مستندگونه داره امریکاییه 

بازیگرش امسال اسکار گرفت

قشنگه 

داغ جوون‌دیده ی پر‌پر منم..مسلخ سروای تناور منم.. باغ گل بی بر و بی برگ،من.. غربت آهوی جوون مرگ،من.. ناجی باغ گل بی برگ کو؟.. ضامن آهوی جوون‌مرگ کو؟.. شب شد و پیک تب و غم سر رسید،.. عطر گلاب از خود قمصر رسید.. chavoshi ❤ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سرزمین اوارگان  ی حالت مستندگونه داره امریکاییه  بازیگرش امسال اسکار گرفت قشنگه

مرسی گلم

دلا نزد کسی بنشین که او از دل خبر دارد                                                         به زیر آن درختی رو که او گل‌های تر دارد
2731

Lucy

Identity

خدایا شکرت به خاطر : ♡ زمین گردالی🌏، خانواده 👪، طبیعت🍃، یاد گرفتن و علم 📚، غذاهای خوش مزه 🍕، لباس ها👗، خوابیدن😴، رویاها🎈، خورشید 🌞، عشق💕، ماه و ستاره 🌒، خونه 🏡، تکنولوژی 💻، دوستا و آشناها 👭، لبخندهای خوشگل 😄 ... ! ♡
2738
طنز امریکایی هیچوقت مناسب خانواده نمیشه 😐

جدا گفتم

منظورم فیلم طنز یا خانوادگی یا امریکایی🌹🌹هستش