2733
2734

دوستان توروخدا نگید براتون فال بگیره شاید ناراحت بشه مقصر من بودم 😔

ببخشید بخدا منم برای پسرم بود لکنت داشت خیلی ذهنم درگیر بود توروخدا درک کنید نی نی یار میفهمه تعلیق میکنه 

میشه  یه صلوات مهمونم کنی😍💜 نگاه خدا همیشه روی زندگیم بوده و هست 😍💜خدایا شکرت ،خدایا شکرت ،خدایا شکرت 😍🤲🏽خــدایـا تـو بـسـاز ' تـو بـسـازی هـیچـکـس نـمـیـتـونـه خـرابـش کـنـه 💫💫💫

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ایشالا بزودی خوب بشه عزیزم 😍😍😍

فدات بشم مهربووووون توروخدا دعا کن بارداری دعات زودتر خدا برآورده میکنه 😔🙏

میشه  یه صلوات مهمونم کنی😍💜 نگاه خدا همیشه روی زندگیم بوده و هست 😍💜خدایا شکرت ،خدایا شکرت ،خدایا شکرت 😍🤲🏽خــدایـا تـو بـسـاز ' تـو بـسـازی هـیچـکـس نـمـیـتـونـه خـرابـش کـنـه 💫💫💫
2728
بر عکس کارتام الان ریختم داشتم می کشیدم نیت کن اسم خودت و پسرت رو بگو

برا منم بگیر 

اگ قلبمم منت تپیدن بزاره درش میارم                                         شاید  تنها کسیو ک فراموش نکنم تویی
چ دستگاهی جواب گرفتین؟  میگن کندلا خوبه بعصیا میگن الکساندریت  میشه بگین کدومش بهتره

الکساندریت برا پوست‌های سفید و گندمیه 

اگ قلبمم منت تپیدن بزاره درش میارم                                         شاید  تنها کسیو ک فراموش نکنم تویی
اره تحت درمانه عزیزم منتهی انلاین همسرم هی میگ دیگه نبرد کلی پول میدی نبر....  اخخخخ دلمو شاد ...

سودابه جان نگران نباش عزیزم پسر منم لکنت داره از سه سالگی میبرم گفتار درمانی همین چند سال پیش دیگ درمانش رو قط،کردم چون واقعا کلافه شدم درمان جواب نمیداد 

مطمئن باش ب مرور زمان خوب میشه ب نظرم تمرین ها رو کارشناش بگیر خودت تو خونه انجام بده

توی خونه برچسب بزن همه جای خونه بهش یاداوری کن کشیده صحبت کنه بزار واست کتاب بخونه خیلی تاثیر داره

روی قسمت های قوی بدنش کار کن اینجور بچه ها معمولا معلوم نمیشه چپ دستن یا راست دست

قسمت برتر رو اول بسنج و بعد تقویت کن با هون قسمت برتر بزار لی لی کنه یا مداد دست بگیره

2738
سودابه جان نگران نباش عزیزم پسر منم لکنت داره از سه سالگی میبرم گفتار درمانی همین چند سال پیش دیگ در ...

فدات بشم عزیزدلم پسر منم سه سالشه الان 

نمیتونه کتاب بخونه 😔😔😔

یعنی چی روی نقاط قوتش کار کنم عزیزم یعنی تو هر کاری که مهارت داره بذارم انجام بده گلم

بابت درمان

فدات بشم ❤️❤️❤️❤️

درد داره؟  من میخام اون هفته برم ولی نمیدونم کجا اخه بعصی جاها ارزونوتر میگن میگم نکنه بلد نبا ...

توروخدا برا منم بگو اسمم آرزو اسم همسرم سعید یک کاری انجام میده که عذاب میکشم خودشم می‌دونه ولی میگه من کاره بدی نمیکنم ،میتونی بگی راست میگه یا نه،و اینکه این بچه دومم که باردارم برام خوبه یا نه مرسی واقعا نیاز دارم اینارو بدونم ممنون خیر ببینی الهی .

فدات بشم عزیزدلم پسر منم سه سالشه الان  نمیتونه کتاب بخونه 😔😔😔 یعنی چی روی نقاط قوتش کار ک ...

ببین زمانی ک من پسرم رو میبردم بهم میگفتن لکنت بیشتر از عدم تمرکز میاد بازی هایی ک باعث میشه بچه تمرکز کنه رو باهاش زیاد انجام بده

مثلا اتاق بزار با دقت نگا کنه بعد بگو برو بیرون چنتا وسیله رو جا ب جا کن بگو تشخیص بده

یا اگر دقیقا مشخص نیس راست دست یا چپ دست همین باعث اختلال میشه

مداد ببین بیشتر با کدوم دست میگیره توپ با کدوم پا شوت میکنه همون سمت بدن رو تقویت کن مثلا اگ چپ پا هس باید چپ دست هم باشه نمیشه با پای چپ شوت کنه اما با دست راست بنویسه

2706