2737
2734

ینی واقعن باور میکنید؟این موجودات فرازمینی ک میگن دقیقا کجان؟بدتر از همشون اون ک گفته بدون اجازه رفتم خونه همسایه،ینی پدرمادر بچشونو صب میزارن خونه بعد با چمدووووووووون میرن ی شهر دیگه؟چمدونو کجاب دلم بزارم آخه مگ با چمدون میرن تعزیه؟بعد شبم نمیان؟خدای مننننن بابا ماگوشامون مخملی نیس ک بس کنین

احسنت ب قوه تخیلشون

دلتونو ب هیچکی خوش نکنین،سعی کنین باخودتون حالتون خوب باشه،فقط خودتون ن هیچکس دیگه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اینجا به خیلی چیزای ماورا طبیعی اعتقاد دارن مثل حس ششم، گرگینه، جن، روح😂😂موکلو یادم رف😁

گریه مکن که سرنوشت... گر مرا از تو جدا کرد... عاقبت دلهای ما، با غم هم آشنا کرد... با غم هم آشنا کرد... 
2731

😂😂

چی بگم والا

اصلا میخوان تاپیک هاشون بره تو پر بازدید که چی بشه؟

گر کسی وصف او ز من پرسد      عاشق از بی نشان چه گوید باز            عاشقان کشتگان معشوق اند             بر نیاید ز کشتگان هیچ آواز 
2740
اینجا به خیلی چیزای ماورا طبیعی اعتقاد دارن مثل حس ششم، گرگینه، جن، روح😂😂

این تاپیک گرگینه رو حوصله نکردم بخونم 😂قضیش چی بوده؟😂

گر کسی وصف او ز من پرسد      عاشق از بی نشان چه گوید باز            عاشقان کشتگان معشوق اند             بر نیاید ز کشتگان هیچ آواز 
ببخشیدا ولی زندگی گلو بلبل نی خیلی چیزا هس که از چشم شما دوره فک میکنی تو این جهان بزرگ فقط ادمه😑

توفقط بم بگو چمدون آخه با چمدون میرن تعزیه؟

دلتونو ب هیچکی خوش نکنین،سعی کنین باخودتون حالتون خوب باشه،فقط خودتون ن هیچکس دیگه
این تاپیک گرگینه رو حوصله نکردم بخونم 😂قضیش چی بوده؟😂

یکی اومده بود میپرسید واقعیه ینی😂بقیم درگیر بودن ک اره یا نه دیگه از صفحه دو به بعد چرت شد نتونستم بقیشو بخونم

گریه مکن که سرنوشت... گر مرا از تو جدا کرد... عاقبت دلهای ما، با غم هم آشنا کرد... با غم هم آشنا کرد... 

تعزیه نه عزاداری ،قبلا من از یکی شنیدم پدرومادرش از همین مدل پدرومادرا بودن بچه ها رو خونه میذاشتن بیخبر میرفتن مسافرت  

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )

شما ازکجا میدونی گرگینه وجود داره یا نه وقتی فقط دودرصد موجودات کل جهان کشف شدن ؟! با چشم خودت دیدی؟ مدرکی داری؟

بعد چندماه برگشتم😍❤فدای @bellatrixlstrang بشم ک پشتمو خالی نکرد💋پاترهدم  ادمک خرنشوی گریه کنی ؛ کل دنیا سراب است بخند🍃