2737
2739
عنوان

این تاپیکا چرت و پرت تو پر بازدیدا 😦😦😦

| مشاهده متن کامل بحث + 470 بازدید | 44 پست
اخ اخ حرف دلمو زدی فک میکنن تو این جهان بزرگ فقط ادمه😑

درسته...متاسفاته فقط چیزاییو باوردارن ک جلو چشمشونه.

بعد چندماه برگشتم😍❤فدای @bellatrixlstrang بشم ک پشتمو خالی نکرد💋پاترهدم  ادمک خرنشوی گریه کنی ؛ کل دنیا سراب است بخند🍃

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اینو خودمم باور ندارم🤣🤣🤣

تعزیه عزاداری تشییع جنازه ،هر چی،با چمدون،وای خدا دوس دارم استاترشو بگیرم خفش کنم

دلتونو ب هیچکی خوش نکنین،سعی کنین باخودتون حالتون خوب باشه،فقط خودتون ن هیچکس دیگه
اینجا به خیلی چیزای ماورا طبیعی اعتقاد دارن مثل حس ششم، گرگینه، جن، روح😂😂موکلو یادم رف😁

از کجا میدونی وجود ندارن وقتی خیلیا با چشم دیدن؟مدرک داری؟پس الکی مسخره نکن:|فک میکنی فقط تو جهان به این بزرگی ادما وجود دارن؟😑

2742

بعد از دلوینت و دنیا همسرم و ماکارونی فقط میخونم بدون هیچ احساسی همین

روح من خیلی وقته خستس از بچگی تا الان پر از زخم و خراش تیغه اما من میخندم و میجنگم و برای ادمای اطرفم پر از ارزوهای خوبم  ❤لطفا اگه با نظرم مخالفین ریپلی نکنین خیلی مچکر❤                                                                     
من نمی‌دونم اصلا پر بازدید شدن ب چ درد میخوره؟ ک اینا میان اینجوری میکنن پر بازدیدا بودیم موقعی ک پ ...

شما بذار از راه برسی بعد برو مد شو🤣🤣

||رُک هستم||  از درآوردن ادای آدمای باشخصیت متنفرم خودت باش هرچی که هستی.| یک انسانم با اعتمادبه نفس و عزت نفس بسیار بالا. اگر کامنت شما بی جواب موند حتما لایق پاسخ نبودی♥️پروفایلم خودم نیستم دوستان میگن شبیهشم گذاشتم  متولد 79 نیستم چون تایید نمیشد مجبور شدم بزنم 79،مورد دیگه ای خاطرم نیست اگر یادم اومد اضافه میکنم. 
2740
تعزیه عزاداری تشییع جنازه ،هر چی،با چمدون،وای خدا دوس دارم استاترشو بگیرم خفش کنم

جالبه میگفت قرار بوده صبح برن عصر برگردن که تشییع نشده مونده فردا😂 بخاطر صبح تا عصر چمدون میبرن؟ 

شما ازکجا میدونی گرگینه وجود داره یا نه وقتی فقط دودرصد موجودات کل جهان کشف شدن ؟! با چشم خودت دیدی؟ ...

وجود داره نمونه اش همین نینی سایت های درگیر

🌹💚❤️منمشتعلعشقعلیمچهکنم❤️💚🌹                    درخواست دوستی نمیپذیرم لطفا درخواست ندین
2706