2737
2734

سلام بر دوستان گلم امیدوارم خوب و خوش باشید تنتون سلامت وحال دلتون خوش باشه..

ولی من چند روزی دلم گرفته از شرایط ی دارم 

خسته ام .نمیدونم چکارکنم ..میشه برای حاجت دلم صلوات بفرستید ..

ممنونم ...🙏💝

السلام علیك یا بقیَّةَ اللّه  "عجّل اللّه تعالي فرجه"      به جمعِ 👈مشق انتظار👉 بپیوندید.                           لطفا این تاپیک رو فراموش نکنید👆

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

@11aye‍ 

@فرانک20‍ ‍ 

@شاسی‍ 

@پارکر‍ ‍

@بهارناز20‍ 

السلام علیك یا بقیَّةَ اللّه  "عجّل اللّه تعالي فرجه"      به جمعِ 👈مشق انتظار👉 بپیوندید.                           لطفا این تاپیک رو فراموش نکنید👆

@omide_zahra_مهدی(_ع)_بیا    

@مینای_بهاری    

@گلابتون‍ 

@چمنگل‍ 

2738

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🌹🌹🌹

الهی ب عالیترین نحو حاجت روا شین الهی آمین

لطفا برای فروش رفتن منزل مون به قیمت مورد رضایت و خرید خونه مناسب دعا کنین سپاسگزارم ❤️ میشه لطف کنید برای بهبود اوضاع مالیم‌ و همین طور خوب شدن درد دندونم دعا کنین جراحی کردم هنوز درد داره😔 🙏لطفاً برای نی نی دار شدن تمام منتظران و سحر دعا کنین.ب همین طور سرو سامان زندگی تمامی جوانان از جمله برادرم و سلامتی مادرم دعا کنین.الهی دعای خیرتون به عالیترین نحو در حق شما و عزیزانتون مستجاب بشه الهی آمین🌹

الهی ب عالیترین نحو حاجت رواشین الهی آمین لطفا برای حل شدن مشکل برادرم ب نحو احسن دعا کنین ممنون

لطفا برای فروش رفتن منزل مون به قیمت مورد رضایت و خرید خونه مناسب دعا کنین سپاسگزارم ❤️ میشه لطف کنید برای بهبود اوضاع مالیم‌ و همین طور خوب شدن درد دندونم دعا کنین جراحی کردم هنوز درد داره😔 🙏لطفاً برای نی نی دار شدن تمام منتظران و سحر دعا کنین.ب همین طور سرو سامان زندگی تمامی جوانان از جمله برادرم و سلامتی مادرم دعا کنین.الهی دعای خیرتون به عالیترین نحو در حق شما و عزیزانتون مستجاب بشه الهی آمین🌹
الهی ب عالیترین نحو حاجت رواشین الهی آمین لطفا برای حل شدن مشکل برادرم ب نحو احسن دعا کنین ممنون

سلام گلم ..ممنونم بابت صلوات ..انشاءالله مشکل برادرتون به زودی حل بشه به حق امام رضا ع 

الهی امین.... 

@7272     @سعیده ‍  @خوشبختs ‍

۵۰ تا گلم میفرستم.انشاله حاجت روا بشی

❣اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج❣برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان (عج)صلوات بفرستین🌹
۵۰ تا گلم میفرستم.انشاله حاجت روا بشی

سلام عزیزم ...خوبید ممنون بابت صلوات ها 

امیدوارم شماهم به آرزوی قلبیت برسی به حق صاحب زمان( عج )

2706