2737
2734
عنوان

خانم های مذهبی و کسایی که از فال و پیشگویی سر درمیارن بیاین یه لحظه

| مشاهده متن کامل بحث + 3758 بازدید | 49 پست
یاخدا مامانم دوبارفال گرفته یعنی امکانش هست اونابیان اذیتش کنن 

نه نمیان ولی کسی ک رفته بودیم پیشش اجازه اومدن بچه هارو نمیداد چون شاید بچه رو اذیت کنن فک کنم

اگه میبینی زندگی به خوبی و خوشی،بدون هیچ مشکلی میگذره بدون یه جای کار میلنگه...
مامانم رفته بود و گفته بود چطور از این چیزا سر در میاری گفته من موکل دارم که بغلش انگکار نشسته بود گ ...

خدایی من هممممش خوابایه ترسناک میبینم نکنه بخاطر اونه😭

چه کسی می داند که تو در پیله تنهایی خود تنهایی چه کسی می داند که تو در حسرت یک روزنه در فردایی پیله ات را بگشا تو به اندازه پروانه شدن زیبایی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
نه نمیان ولی کسی ک رفته بودیم پیشش اجازه اومدن بچه هارو نمیداد چون شاید بچه رو اذیت کنن فک کنم

جدی چقدروحشناک واسه مامانم اومده بودتوخونشون گرفته بودوفقط گفته بودقهوه روبخوربعدنیت کن وانگشت بزن 

کاربری چارممه😢     ❤😍مامان سه تاوروجکم😍❤     من میمیرم برای این سه تافرشته    خداجون تقدیربچه های قشنگموزیبابنویس  
باشه عزیرم نگو.فقط چوب ارامنه؟ اسم فاله؟

نه عزیزم فال چوب و فال ارامنه جداس همشون باهم انجام داده بود راست یا دروغ نمیدونم😑

چه کسی می داند که تو در پیله تنهایی خود تنهایی چه کسی می داند که تو در حسرت یک روزنه در فردایی پیله ات را بگشا تو به اندازه پروانه شدن زیبایی
جدی چقدروحشناک واسه مامانم اومده بودتوخونشون گرفته بودوفقط گفته بودقهوه روبخوربعدنیت کن وانگشت بزن&n ...

کلن سمت این چیزا نری بهتره

قرآن بزار زیر سرت نمیان

باشه حتما 

2740
کلن سمت این چیزا نری بهتره

آره منم اصلاخوشم نمیادازاین چیزاهرچی به مامانم میگم گوش نمیده میگه نه ایناراسته خودشم ازدعانویس بدش میادولی فال ومیگه درسته وبه حرف من نمیکنه 

کاربری چارممه😢     ❤😍مامان سه تاوروجکم😍❤     من میمیرم برای این سه تافرشته    خداجون تقدیربچه های قشنگموزیبابنویس  
آره منم اصلاخوشم نمیادازاین چیزاهرچی به مامانم میگم گوش نمیده میگه نه ایناراسته خودشم ازدعانویس بدش ...

هیییی😑😐

هزینش چقد گرفت؟

۸۰تومن گرفت

۸۰تومن گرفت

سلام عزیزم خوبی میشه درخواست دوستیمو قبول کنی شماره فالگیررو بدی بخدا خیلی نیاز دارم😭😭😭

خنده ی تلخِ من از گریه غم انگیز تراست😔میشه ی صلوات برای ارامشم بفرستین.
هیچی خب با پسره ازدواج نکردم اینقد مشکل پشته مشکل شدد تا یجایی فهمیدم پسره خوبی نیست خیانت میکنه و.. ...

سلام،هر چند گفتین نپرسین و ادرس نمیدین،میش شمارشو برای من بفرستین؟