2737
2739
عنوان

خانم های مذهبی و کسایی که از فال و پیشگویی سر درمیارن بیاین یه لحظه

| مشاهده متن کامل بحث + 3758 بازدید | 49 پست

[QUOTE=196089389]هیچی خب با پسره ازدواج نکردم اینقد مشکل پشته مشکل شدد تا یجایی فهمیدم پسره خوبی نیست خیانت میکنه و.. ...[/QUOTE

به خدا توکل کن 

من خودم به هر دری میزدم آینده ام رو بدونم حتی یادمه دعاهای تو مفاتیح رو هم میخوندم تا اینکه همسر آینده ام رو تو خواب ببینم هر کاری کردم نشد که نشد بالاخره سپردم به خودش الانم سر خونه و زندگیم هستم خدا رو شکر راضیم از زندگیم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از طرفی میشه همون قانون جذب بس که از حرفای اون خانوم انرژی میگیرید باورش میکنید عمیق و همونم پیش میا ...

بخدااا من دقیقا همین فکرو میکردم همیشه وقتی دعوایی بحثی پیش میومد که به اخر خط میرسیدیم میگفتم نه بخاطر حرفایه اونه که این فکرارو میکنم پسره خوبیه و فلان بهمان خیلی جاها بیش از اندازه به داشتنش اصرار میکردم که یوقت حرفایه اون رویه من تاثیر نداشته باشه

چه کسی می داند که تو در پیله تنهایی خود تنهایی چه کسی می داند که تو در حسرت یک روزنه در فردایی پیله ات را بگشا تو به اندازه پروانه شدن زیبایی
2731
ببخشید ولی واقعا ربطشو به مذهبی درک نکردم

منظورم اینه که وقتی خدا خودش اینده مارو تعیین کرده پس چرا گفته ادم ها حق انتخاب دارن ؟؟؟

چه کسی می داند که تو در پیله تنهایی خود تنهایی چه کسی می داند که تو در حسرت یک روزنه در فردایی پیله ات را بگشا تو به اندازه پروانه شدن زیبایی
[QUOTE=196089389]هیچی خب با پسره ازدواج نکردم اینقد مشکل پشته مشکل شدد تا یجایی فهمیدم پسره خوبی نیس ...

الهی عزیزم   

خب هممون دختریم و کنجکاو

خوشبخت بشی

همونی شد که تو ذهنت بود ؟

فرشته ساداتم /     تا خدا هست و خدایی میکند / مجتبی مشکل گشایی میکند   
[QUOTE=196089389]هیچی خب با پسره ازدواج نکردم اینقد مشکل پشته مشکل شدد تا یجایی فهمیدم پسره خوبی نیس ...

خداروشکر که راضی هستی 🙏💖

2738
عشقم اینا موکل دارن خبببب یعنی با احضار جن از آینده و زندگی و حتی اسم نزدیکانتون باخبر میشن من خودم ...

نه این با تارو  ت و چوب ارامنه بود وای یعنی واقعا نکنه موکل داشت 😣

عشقم اینا موکل دارن خبببب یعنی با احضار جن از آینده و زندگی و حتی اسم نزدیکانتون باخبر میشن من خودم ...

یاخدا مامانم دوبارفال گرفته یعنی امکانش هست اونابیان اذیتش کنن 

کاربری چارممه😢     ❤😍مامان سه تاوروجکم😍❤     من میمیرم برای این سه تافرشته    خداجون تقدیربچه های قشنگموزیبابنویس  
نه این با تارو  ت و چوب ارامنه بود وای یعنی واقعا نکنه موکل داشت 😣

مامانم رفته بود و گفته بود چطور از این چیزا سر در میاری گفته من موکل دارم که بغلش انگکار نشسته بود گف اون میگهههه😱😱😱

اگه میبینی زندگی به خوبی و خوشی،بدون هیچ مشکلی میگذره بدون یه جای کار میلنگه...
میشه بپرسم فال چی گفتی 

تار وت و چوب ارامنه حضوری نرفتم پیشش فقط عزیزدلم نمیگم کجا بود چون قصدم تبلیع نیست 

مامانم رفته بود و گفته بود چطور از این چیزا سر در میاری گفته من موکل دارم که بغلش انگکار نشسته بود گ ...

خدا بخیر کنه😐