2726

بچه ها من تقریبا ۶ماه پیش فال گرفتم حدود۹۰ درصد اتفاقی که گفت افتاد 

بهم گفت با پسری که دوسش دارم ازدواج نمیکنیم به این دلایل من اولش باور نکردم بیشتر از قبل بخاطرش تلاش  کردم از خود گذشتگی کردم تو این مدت خیلی هم دعا میکردمو از خدا میخواستم مارو بهم برسونه خب بعد فالگیره گفت با این اقا ازدواج نمیکنم ۸وعده بعدش با یکی که خیلییی بهتر ازدواج میکنم 

من میگم چطور میشه ایندرو پیش بینی کررررد خیلی عجیب بود برام دقیقا چیزایی که گفت تا اینجا اتفاق افتادن 

هر وقت اون پسر میخواست بیاد خواستگاری یه مشکل پیش میومد اییینننقدر عقب افتاد تا از هم جدا شدیم انگار کائنات دست به دست هم داده بودن گه ما باهم ازدواج نکنیم 

خب چرا اینطور میشه یعنی خدا چرا نمیزاره ما ایندمونو خودمون تعیین کنیم من ناشکری نمیکنم اما برام قابل هضم نیست 

بعد اینکه من الان متوجه شدم اون پسر به من بعضی چیزارو دروغ گفته بود یعنی یجور خدا منو نجات داده 

چه کسی می داند که تو در پیله تنهایی خود تنهایی چه کسی می داند که تو در حسرت یک روزنه در فردایی پیله ات را بگشا تو به اندازه پروانه شدن زیبایی

در ضمن لطفا نپرسید کجا فال گرفتم چون من قصدم تبلیغ نیست 

چه کسی می داند که تو در پیله تنهایی خود تنهایی چه کسی می داند که تو در حسرت یک روزنه در فردایی پیله ات را بگشا تو به اندازه پروانه شدن زیبایی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اگر آدم مذهبی باشه به فال اعتقاد نداره خوب!

گل گفتی

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.
2728
اگر آدم مذهبی باشه به فال اعتقاد نداره خوب!

چرا ؟

پیشگو ها شیاد هستن و کلاهبردار فقط پول میگیرن چرت و پرت میگن بعضی هاشون هم شانسی درست درمیاد اگه واقعا از آینده خبر داشته باشه مثلا ۱۰ سال قبل۱۰۰  هزار تومن بیتکوین میخرید الان یکی از سرمایه دار های خاور میانه میشد 😂😂😂😂 نمیومد شوهر کردن مردم رو بگه😂😂😂

بعدش چی شد 

هیچی خب با پسره ازدواج نکردم اینقد مشکل پشته مشکل شدد تا یجایی فهمیدم پسره خوبی نیست خیانت میکنه و....دعواهامون زیاد شدو از هم جدا شدیم 

اونکه گفت بهتره و باهاش ازدواج میکنم هنوز نرسیده😁

پیشگو ها شیاد هستن و کلاهبردار فقط پول میگیرن چرت و پرت میگن بعضی هاشون هم شانسی درست درمیاد اگه واق ...

ارررره واقعا اینم درسته ولی خیلی برام عجیب بود هر چی گفت اتفاق افتاد

لطفا سمت این کار نرید چن بعضیا موکل و جن کافر اجیر میکنن برا پیشگویی هاشون

وای خداییی؟؟؟؟

از طرفی میشه همون قانون جذب بس که از حرفای اون خانوم انرژی میگیرید باورش میکنید عمیق و همونم پیش میاد

فقط به خدا توکل کن و باور عمیق داشته باش که فقط خداست که بهترینارو برات میخواد

فرشته ساداتم /     تا خدا هست و خدایی میکند / مجتبی مشکل گشایی میکند   
چرا؟ آدمهای مذهبی به خدا اعتقاد دارن نه به فال و رمال و این چیزا و آینده شون رو با این چیزا پیش نم ...

خب ببین عزیزم من خودم ادم مذهبی هستم خب اما تویه دوره ای فال خیلییی میگرفتم خیلی چون من این پسرو دوست داشتم اونم واقعا منو دوست داشت خیلی تلاش کردیم که باهم ازدواج کنیم 

گفتم خیلی جاها فال گرفتم اما فقطط این درست درومد 

2706