2737
2734
عنوان

بیاییم تا زمانی که این حس نباشه ازدواج نکنیم

| مشاهده متن کامل بحث + 739 بازدید | 30 پست

بنظرمن هم ازدواج نباید ازروی نیازباشه 

منظورم ازنیاز،نیازهاییه که بارسیدن بهشون احتمالش زیاده دیگه ارتباطمون برامون خوشایند نباشه 

مثل پول فرارازتنهایی عزت نفس و اعتماد به نفس نداشتن و...

بایدنیازمون دوطرفه و تموم نشدنی باشه 

مثلا نیاز به معاشقه(عشق دادن وگرفتن )و...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اسکرین گرفتم هر وقت مزدوج شدم استوری کنم 😂

خطاب ب بعضی ادم های زندگیم 

خدا از یه جایی ک فکرشو نمیکنی دستتو میگیره❤📎خدا بیشتر از ارزوهات بهت میبخشه🖤⚖وقتی همه ی امیدت ب اونه خدا بیشتر از همه حواسش بهته🌱💚خدا هیچ وقت تنهات نمیزاره وقتی بهش اعتماد داری💎💙
2731

ازدواج واقعا چیز پیچیده ای هستش...

واقعا چی میشه دو تا آدم که از دو جنس متفاوت هستن و به هیچ عنوان شبیه هم نیستن چون ذاتا مکمل همدیگه هستن و توی دو خانواده مختلف بزرگ شدن بعد قراره باهم تا آخر عمر زندگی کنن و بچه هایی از خودشون بزرگ کنن و تربیت کنن......چیزی جز عشق محاله بتونه چنین چیز غیر ممکنی رو ممکن کنه✌

الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍوَعَجِّلْ فَرَجَهُمْ وَالْعَنْ أعْداءَهُم أجْمَعِینَ....از خودت بپرس واسه چی به این دنیا اومدی ؟مطمئنا اولین جوابی که به ذهنت میرسه جواب درست نیست ...پس برگرد و پیداش کن قبل از اینکه بمیری و دیر بشه...اینجا هم زیاد نمون ...جوابت رو اینجا پیدا نمیکنی...دعای من پشت و پناهت ای جزئی از عالم هستی❤
ازدواج واقعا چیز پیچیده ای هستش... واقعا چی میشه دو تا آدم که از دو جنس متفاوت هستن و به هیچ عنوان ...

من دارم به این شرایط میرسم که اگه بخواد شرط بزاره مذهبمم تغییر بدم بخاطرش ... فقط به یک شرط که یک راز باشه بین من و خودش ...

خیلی بد حالم وقتی دلتنگش میشم.

شادترین آهنگای کردی هم برام شده غمگین ترین نوای دنیا.

من دارم به این شرایط میرسم که اگه بخواد شرط بزاره مذهبمم تغییر بدم بخاطرش ... فقط به یک شرط که یک را ...

جدی تغییر میدی؟

بعدش نمیگه چقدر راحت مذهبشو عوض کرد؟

الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍوَعَجِّلْ فَرَجَهُمْ وَالْعَنْ أعْداءَهُم أجْمَعِینَ....از خودت بپرس واسه چی به این دنیا اومدی ؟مطمئنا اولین جوابی که به ذهنت میرسه جواب درست نیست ...پس برگرد و پیداش کن قبل از اینکه بمیری و دیر بشه...اینجا هم زیاد نمون ...جوابت رو اینجا پیدا نمیکنی...دعای من پشت و پناهت ای جزئی از عالم هستی❤
2740
بله. بخاطر اون جان و جهانمه ، جونمم میدم... مذهبم خودشه.. خدا بالا سرمه و نشونش روی زمین خودشه.

بله در اون که شکی نیست...

فقط خدا یه ذره از بازی دادن شما کوتاه بیاد و راه رسیدن به اون رو بهتون نشون بده...

همیشه از جمله هرکی در این بزم مقرب تر است جام بلا بیشترش میدهند میترسم... احتمالا خدا این برنامه رو برای شما در نظر گرفته!

بله در اون که شکی نیست... فقط خدا یه ذره از بازی دادن شما کوتاه بیاد و راه رسیدن به اون رو بهتون نش ...

زندگی من همیشه همینطور بوده و من شاکر بودم. این چندماهه ایمانم هزاربرابر شده.

امروز حقوقم رو ریختن و بلافاصله بخشیش رو واریز کردم برای بچه ای که به نیت اون دختر به سرپرستی قبول کردم تو همین تهران.

خدا هرچی که برام درنظر گرفته باشه رو میپذیرم و شکر گزار درگاهشم.

زندگی من همیشه همینطور بوده و من شاکر بودم. این چندماهه ایمانم هزاربرابر شده. امروز حقوقم رو ریختن ...

شما که داخل بازی هستین اینچیزها رو میفهمین ولی ماهایی که بیرون بازی هستیم و به قولی پرده ها برامون کنار زده نشده درکی از حرفهای شما نداریم....

خدا خوب خدا پاک خدا نور ...ولی دور...

شما که داخل بازی هستین اینچیزها رو میفهمین ولی ماهایی که بیرون بازی هستیم و به قولی پرده ها برامون ک ...

من فقط به خدا ایمان دارم که بهترینو برام میخواد ...

این بغض تو گلو و این دلتنگی .. خدا نزدیکه

کاش اونی که میخوام رو هم بهم نزدیک کنه. شبام تلخه، روزامم به امید دیدن چشماش بی اینکه خودش متوجه بشه حتی در چندثانیه میگذره...

آقا امید من به مادرتون غبطه میخورم که فرزند به این خوبی تربیت کرده، البته هیچ انسانی بی نقص نیست ولی اگر خداوند روزی پسری به من عطا کرد دعا کن که مثل شما بزرگ بشه..

در مورد این حال روزهای شما هم حکمتی هست و حتما پشت این حکمت خیری هست.

و اینو بدونید که دلها دست خداست و آرزو میکنم خدای مهربون محبت شما رو هم در دل این دختر ما بندازه و یک زوج زبانزد و عاشق باشید با فرزندانی به مراتب بهتر.

2706